Number of items: 235

17895.

1 400 HUF
Biró Miklós (1886-1944, nyomdász): Nyomdászati lexikon. Bp., 1936, Biró Miklós. Kiadói egészvászon kötésben, kopásokkal.
17896.

1 800 HUF
Para-Kovács-Vácsa-Farkasházy: Orbánság aranya. Marabu rajzaival. Para Kovács Imre dedikálásával. Bp., 2017. Szerzői. Kiadói papírkötésben.
17897.

1 400 HUF
17898.

600 HUF
1,62
1,76
Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
17899.

1 000 HUF
Krupa András 2 db könyve. Na Cabianskej túrni (Ludové piesne) - A csabai tornyon (népdalok). Békéscsaba, 1979, k.n. Lipták Pál rajzaival Számozott 32./300 példány. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 79. III. 26)! Bevezető szlovák és magyar nyelven, népdalok szlovák ny. Kiadói papírkötés, enyhén kopott borítóval. + Hiedelmek-varázslatok-boszorkányok. Békéscsaba, Tótkomlós és Csanádalberti szlovák lakói körében gyűjtött babonák, hiedelmi szokások. Békéscsaba, 1974, Békés Megyei Tanács Művelődési Osztálya. Megjelent 2000 példányban, szlovák és magyar nyelven. A szerző. Krupa András (1934-2015) által Dr. Kertész Mártonnak dedikált és datált (Bcsaba, 74. márc. 14)! Kiadói papír kötés, papír védőborítóval. Mellékelve egy adományozó levél fejléáves papíron, Békés Megyei Tanács VB Művelődési Osztálya bélyegzőjével , Dr. Gácser József osztályvezető által kiállítva.
17900.

5 500 HUF
14,86
16,18
17901.

800 HUF
Szenczi Tóth Károly: Elmosolygott éveink. Bp.,én.,General Press. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által dedikált.
17902.

1 400 HUF
Arany János: Toldi. Tóth Ferenc grafikáival. H.n., é.n., Radnai Gyuláné. Kiadói papír kötésben.
17903.

800 HUF
17904.

5 000 HUF
17905.

4 000 HUF
Turcsányi Imre - Engel Zsigmond: Az elhagyatott gyermekek sorsa Angliában és Olaszországban. Bp., 1908. Dobrowsky. 86p. Kiadói papírkötésben
17906.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF