Books: Other rarities Number of items: 235
2347151
17871
390
Other collectibles
Vén Árpád: Kapuszentelés. A szerző által dedikált. Torja, 2006., nyn.,28 p. Kiadói papírkötés.
1 200 HUF
2347175
17872
390
Other collectibles
Környei Elek: Nyugati őrhelyen. Jegyzetek a szlovákiai magyar lélekről. Pozsony,1939, Veritas. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerincen kis szakadással, egykorú ajándékozási sorokkal.
1 400 HUF
2352470
17873
390
Other collectibles
Reiner János: Regék és történetek ciklusából. Bp., 1926, Stephaneum. Kiadói papír kötésben.
1 000 HUF
2352155
17874
390
Other collectibles
Fekete István: Tarka rét. Elbeszélések és versek. Első kiadás! Vál. és szerk.: Fekete Istvánné. A borító rajza Würtz Ádám munkája. Bp., 1973, Móra Könyvkiadó. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval, rajta műanyag védőfóliával.
1 200 HUF
2350864
17875
390
Other collectibles
Abonyi Árpád: A havasok ura. Elbeszélések II. Rákóczi Ferenc idejéből. Bp., 1913, Athenaeum. Kissé viseltes kiadói egészvászon kötésben, ragasztással, firkákkal.
1 000 HUF
2347090
17876
390
Other collectibles
Tungli M. Klára: Átló a homokon. A szerző által dedikált. Veszprém, 2010, BabelPress. Kiadói papírkötés, intézményi bélyegzővel.
1 200 HUF
2344437
17877
390
Other collectibles
Naomi Lane Babson: Szegény kis barackvirág. Fordította Szerb Antal. Bp., 1941, Dante. Intézményi bélyegzővel. Kiadói félvászon kötés, kiadói illusztrált, sérült papír védőborítóval.
1 200 HUF
2344441
17878
390
Other collectibles
Erdős Renée: Santerra bíboros. A szerző által aláírt! Bp., 1927, Révai. 1-2. köt. Kiadói egészvászon kötésben, kissé sérült kiadói papír védőborítóval.
1 200 HUF
2253695
17879
390
Other collectibles
1 400 HUF
2252885
17880
390
Other collectibles
Kabdebó Tamás: Érettségi. Bp., 2000. Epl. KIadói papírkötésben.
1 000 HUF
2215886
17881
390
Other collectibles
1 000 HUF
2231251
17882
390
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035