Number of items: 270

Edmond Rostand: Cyrano de Bergerac. Romantikus dráma öt felvonásban. Versekben. Ford.: Ábrányi Emil. Bp.,é.n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Kiadói kemény-kötés, a gerincen és a hátsó kötéstáblán kis sérüléssel.
17617.

800 HUF
Thomas,[Antoine-Léonard]: Descartes emlékezete. Ford.: Rácz Lajos. Bp., 1896, Franklin, 222+2 p. Átkötött kopott egészvászon-kötésben, volt könyvtári példány.
17618.

1 600 HUF
17619.

800 HUF
Omár Khájjám: Rubiájját. Ford.: Szabó Lőrinc. Gépelt példány, 1952-es ajándékozási sorokkal. Aranyozott félvászon-kötésben. Ritka.
17620.

2 000 HUF
Louis Paul Boon: A Kiskápolna utca. Szondi Béla által Dienes Istvánnak dedikált példány. Bp., 1983, Európa. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17621.

1 000 HUF
Hustáci Sándor: Névtelenek. Bp., 1961., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés. A szerző által aláírt példány. Benne a szerző fotójával.
17622.

800 HUF
Kappel Gyula: Alexandre Dumas Fils drámai művei. Nagyvárad, 1913, Lévai Márton. Kiadói papírkötés.
17623.

1 000 HUF
Magyar asszonyok versei. A Pátria Írónők költeményeiből összeáll.: Saághyné Zórád Eta és Vándoryné Kövér Ilona. Bp.,[1941] ,Palladis Rt. Kiadói papírkötés.
17624.

1 200 HUF
Gábor Andor: Petúr meg a dinnye és más 30 humor. Bp.,[1913],Dick. Első kiadás. Átkötött félvászon-kötés.
17625.

1 000 HUF
Eszterhás István: Kakucsográfia. Cleveland Heights, 1987, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés. kopott, de egyébként jó állapot.
17626.

1 200 HUF
Eszterhás István: A hézag. Cleveland Heights, 1983, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
17627.

1 200 HUF
Eszterhás István: Vérző karcolatok. I. Kétszer radikális Gyuri. Cleveland, 1958, Szerzői kiadás. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
17628.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF