Balassa József: A magyar nyelv könyve. A magyar nyelv multja és jelene. Helyes magyarság. Bp.,(1943), Dante. Kiadói papírkötés, kiadói foltos, javított papír védőborítóban. A szerző által aláírt.
Vegyes dedikált/ aláírt könyvtétel, 6 db. A kesztyűsök 100 éve 1892-1992. Így éltünk és dolgoztunk. Szerk.: Oroszi István. hn., 1996, kn. Papírkötésben, szép állapotban. A szerkesztő által dedikált példány. Megjelent 1000 példányban. + Faragó Annamária: Háború és lélek. Bp, én., Könyvklub Kft. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. A szerző által dedikált példány. + Szavak csillámló hóesése. Versek, prózai írások, aforizmák, gyermekirodalom (antológia). Bp, 2008, Accordia. Papírkötésben, szép állapotban. Feltehetőleg valamelyik szerző ajándékozási soraival. (?) + Aszódi Imre: Nádasoldal, nádasoldal. (Szöveggyűjtemény egy életműből). Bp, 2006, Filács Kiadó. Papírkötésben, foltos borítóval. A szerző ajándékozási soraival. + Boros János Tamás: Évek és érvek. Székesfehérvár, 2006, kn. A szerző grafikáival illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban. A szerző által aláírt példány. Számozott példány (63/150). + János Árpád: Ne álmodj kedves, mert fájni fog! Szász Endre illusztrációival. Bp.,1992, Littoria. Kiadói egészvászon-kötésben, nylon-védőborítóban. A szerző által dedikált példány.
Keresztury Tibor: Reményfutam. Keleti kilátások. H.n., 2000, Magyarnarancs.hu Lapkiadó Kft. Kiadói papír kötésben. + Albert Tibor (szerk.): Illyés Gyula új látóhatára. Bp-München, 1990, Bethlen Gábor Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben. + Szakolczay Lajos: A csavargó esztétikája. Bp., 1996, Balassi. Kiadói papír kötésben. + Fejlődés-tanulmányok 1. Kritikai elméletek és elméletkritikák. Harmadik kiadás. Bp., 1983, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék. + Fejlődés-tanulmányok 6. Torz osztálytársadalmak és formálódó társadalmi osztályok. Harmadik kiadás. Bp., 1984, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék, MTA Szociológiai Kutató Intézet.
Szőcs Géza: Ki cserélte el a népet? Színjáték 15 felvonásban (...). H.n., 1996, Erdélyi Híradó, 123+9 p. Próbakiadás 1-300. Borító és illusztráció: ifj. Feszt László. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel. Ritka!
1990 Csapodi Csaba - Csapodiné Gárdonyi Klára: Bibliotheca Corviniana. Nemzetközi Corvinakiállítás kiállítási katalógusa. Szerk:: Földesi Ferenc Bp., 1990, Országos Széchényi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Döbrentei Kornél 4 műve, a szerző által dedikáltak. :
A Skorpió jegyében. Bp., 1972., Kozmosz. Kiadói papírkötés.;
Szökőév. Bp.,1978,Magvető. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;
Hangyaúton. Illényi Tamara rajzaival. Bp.,1983,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.;
Honvágy egy álom után. Válogatott és új versek. Vál. és az utószót írta: Tóth Bálint. Bp., 1992, Orpheusz. Kiadói papírkötés.;