Number of items: 270

Klotz Miklós-Lerner Balázs: Kasserian inkera. Hn., 2001, Miroflex Kft. Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Papírkötésben, szép állapotban.
17653.

1 000 HUF
17654.

1 400 HUF
Balassa József: A magyar nyelv könyve. A magyar nyelv multja és jelene. Helyes magyarság. Bp.,(1943), Dante. Kiadói papírkötés, kiadói foltos, javított papír védőborítóban. A szerző által aláírt.
17655.

1 200 HUF
Boros Imre: Nemzeti szemléletű olvasókönyv I-II. Bp., 2015, Kairosz. Kiadói kartonált papírkötés, újszerű állapotban (zsugorfóliában).
17656.

1 000 HUF
10
Vicki Baum: Cahouchu. Regény. I-II. kötet. Keszthelyi Zoltán fordítása. Budapest, 1946, Hungária Könyvkiadó. Félvászon kötésben, meglazult kötéssel, ex librissel.
17657.

1 000 HUF
17658.

1 600 HUF
Keresztury Tibor: Reményfutam. Keleti kilátások. H.n., 2000, Magyarnarancs.hu Lapkiadó Kft. Kiadói papír kötésben. + Albert Tibor (szerk.): Illyés Gyula új látóhatára. Bp-München, 1990, Bethlen Gábor Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben. + Szakolczay Lajos: A csavargó esztétikája. Bp., 1996, Balassi. Kiadói papír kötésben. + Fejlődés-tanulmányok 1. Kritikai elméletek és elméletkritikák. Harmadik kiadás. Bp., 1983, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék. + Fejlődés-tanulmányok 6. Torz osztálytársadalmak és formálódó társadalmi osztályok. Harmadik kiadás. Bp., 1984, ELTE-ÁJK Tudományos Szocializmus Tanszék, MTA Szociológiai Kutató Intézet.
17659.

800 HUF
17660.

1 200 HUF
Fodor András: Ezer este Fülep Lajossal. I-II. köt. Bp.,1986,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. + Fodor Andrásról és Fülep mesterről szóló cikkekkel.
17661.

2 000 HUF
Szőcs Géza: Ki cserélte el a népet? Színjáték 15 felvonásban (...). H.n., 1996, Erdélyi Híradó, 123+9 p. Próbakiadás 1-300. Borító és illusztráció: ifj. Feszt László. Kiadói papírkötés, kissé kopott gerinccel. Ritka!
17662.

1 800 HUF
1990 Csapodi Csaba - Csapodiné Gárdonyi Klára: Bibliotheca Corviniana. Nemzetközi Corvinakiállítás kiállítási katalógusa. Szerk:: Földesi Ferenc Bp., 1990, Országos Széchényi Könyvtár. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17663.

1 600 HUF
Döbrentei Kornél 4 műve, a szerző által dedikáltak. :   A Skorpió jegyében. Bp., 1972., Kozmosz. Kiadói papírkötés.;   Szökőév. Bp.,1978,Magvető. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban.;   Hangyaúton. Illényi Tamara rajzaival. Bp.,1983,Móra. Kiadói kartonált papírkötés.;  Honvágy egy álom után. Válogatott és új versek. Vál. és az utószót írta: Tóth Bálint. Bp., 1992, Orpheusz. Kiadói papírkötés.;
17664.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF