Number of items: 270

Eszterhás István: Mendő Szabó Mári néni komendál. Magyar Könyvtár. Cleveland,1960, Magyar Könyvtár. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány.
17629.

1 200 HUF
Móra Ferenc: Iparosok, császárok, királyok és egyéb céhbeliek Szeged, é.n., Szukits. Későbbi aranyozott gerincű és borítójú műbőr kötésben.
17630.

1 000 HUF
17631.

1 000 HUF
17632.

800 HUF
Szabad tér. A kiadó első tíz éve 1987-1997. Bp., 1998, Szabad Tér. Glatz Ferenc előszavával. Szerk.: Turányi Zsuzsa. Benne meghívóval a kiadó 10. évfordulójának alkalmából rendezett könyvbemutatóra és fogadásra, rajta Koltay Gábor aláírásával. Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban. Kiadói papír védőborító.
17633.

1 200 HUF
Huber Kálmánné: A Minerva folyóirat története és repertóriuma. 1922-1944. Pécs, 1986, Baranya Meyei Könyvtár. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
17634.

1 200 HUF
Gruber János: Morzsák a negyvenes asztalról. Kaposvár, 1913., Gerő Zsigmond, 224+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17635.

1 800 HUF
Kazinczy Ferenc: Bibliográfia. Miskolc, 1981, II. Rákóczi Ferenc Megyei Könyvtár és a Herman Ottó Múzeum. Papírkötés, jó állapotban.
17636.

800 HUF
Kassák Lajos: Hídépítők. Bp., 1942, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon kötés, sérült papír védőborítóval, egyébként jó állapotban.
17637.

800 HUF
Megyer József: Róma. A Város, ahogy én láttam. Nápoly, 1971, Szerzői. 2. kiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
17638.

1 000 HUF
Teixeira de Pascoaes Pál. Fordította: Szentkúty Pál. Bp., 1943, Keresztes. Kiadói félvászon kötésben, ex librissel.
17639.

800 HUF
Hunyady József: Aranyhorda. Bp., 1968, Gondolat. Kiadói nyl-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel. A szerző által dedikált.
17640.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF