Number of items: 270

17545.

1 600 HUF
Soós Endre: Három mártíz. Bp., 1945, Offcina, 60+4 p. Kiadói papírkötés, az elülső borítója leszakadt. A szerző által dedikált.
17546.

2 000 HUF
17547.

800 HUF
Biharvári A. Zs.: A szólista csillag. H.n., é.n., szerző kiadása. Készült 1000 példányban. Kiadói kartonált kötésben.
17548.

800 HUF
Szőnyi Gyula börtönben írt 1956-os forradalmi versei. H.n., é.n., Politikai Foglyok Országos Szövetsége. Kiadói papír kötésben.
17549.

800 HUF
17550.

1 000 HUF
Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
17551.

1 000 HUF
Osvát Katalin (szerk.): Tetőtől talpig. H.n., 1969, Magyar Nők Országos Tanácsa - Kossuth Könyvkiadó. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel.
17552.

1 000 HUF
Sergio Failoni: Hazugságok a művészetben. Hn., én., Franklin Társulat. Kartonált papírkötésben, foltos borítóval, ex librissel.
17553.

1 200 HUF
17554.

1 000 HUF
Arany János összes munkái. 8. kötet. Aristophanés vígjátékai. Fordította Arany János. II. kötet. Bp., 1885, Ráth Mór. Díszes, aranyozott kiadói egészvászon kötésben, aranyozott lapélekkel, enyhén kopott gerinccel és borítóval..
17555.

800 HUF
17556.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF