Books: History

Number of items: 209

Baji Etelka-Csorba László: Kastélyok és mágnások. Az arisztokrácia világa a századvégi Magyarországon. Bp., 1994, HG és Tsa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
15737.

2 200 HUF
5,95
6,47
Ipari újjáépítésünk 1945-1947. Szerk.: Tonelli Sándor. Bp., 1947, Forum Hungaricum. Kiadói egészvászon-kötésben
15738.

3 000 HUF
15739.

3 800 HUF
10,27
11,18
Karátson Gábor: Ötvenhatos regény. Bp., 2016. Kortárs. Kiadói kartonált papírkötésben.
15740.

2 400 HUF
15741.

2 400 HUF
Jonathan Littell: Jóakaratúak. (Eumeniszek). Tótfalusi Ágnes fordítása. Bp., 2009, Magvető.Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, szép állapotban.
15742.

1 600 HUF
15743.

3 600 HUF
9,73
10,59
Bakay Kornél: Feltárul a múlt? A múlt jövője. Bp., 1989, Múzsák. Papírkötésben, kissé kopott állapotban.
15744.

800 HUF
Méray Tibor: Nagy Imre élete és halála. München 1978. Újváry Griff kiadó. Egészvászon kötésben, kissé kopott állapotban.
15745.

1 600 HUF
Memoriam Rerum. Tanulmányok Bán Péter tiszteletére. Szerk :Oborni Teréz, Á. Varga László. Eger, 2008, Heves Megyei Levéltár. Fekete-fehér képekkel és térképekkel illusztrált.Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15746.

3 000 HUF
Nyulásziné Straub Éva: Öt évszázad címerei.A magyar országos levéltár címereslevelein. Bp., 1987, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban, jó állapotban.
15747.

2 000 HUF
Bethlen Gábor krónikásai. Krónikák, emlékiratok, naplók, a nagy fejedelemről. Összeállította, bevezette és jegyzetekkel ellátta: Makkai László. Bp.,1980, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban. Volt könyvátri példány.
15748.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF