Books: Other rarities Number of items: 208
2269269
17364
384
Other collectibles
2 800 HUF
2189108
17365
384
Other collectibles
2 kötet a mérleg sorozatból:
Bertolt Brecht: Munkanapló. 1938-1955. Válogatta és fordította: Eörsi István. A utószót Almási Miklós írta.
Claudio Magris: A Habsburg-mítosz az osztrák irodalomban. Ford.: Székely Éva.
Bp., 1983-1988, Európa. Kiadói papírkötés.
1 000 HUF
2291392
17366
384
Other collectibles
Gárdonyi Géza: Göre Gábor: No még öggyet, Dick Manó, 1925 Első kiadás! Sorszámozott (169) Illusztrált, kissé sérült papírkötésben
3 000 HUF
2269252
17367
384
3200
Other collectibles
3 200 HUF
2245549
17368
384
Other collectibles
William Shakespeare: Szonettek. Justus Pál fordításában. Balla Margit illusztrációival. Bp., 1989., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
1 000 HUF
2207001
17369
384
Other collectibles
1 000 HUF
2286896
17370
384
Other collectibles
Latinovits versed mond. A verseket vál. és a grafikákat készítette: Vészabó Noémi. Bp., 2006., Kossuth. CD-melléklettel. Kiadói kartonált papírkötés.
2 000 HUF
2286763
17371
384
Other collectibles
Tóth Gábor: Kis szivarkalauz. Bp., 2004, Gigel. Kiadói kartonált papírkötés.
1 200 HUF
2287245
17372
384
Other collectibles
Mátyás Szabolcs: Illik tudnom, mert magyar vagyok. Debrecen, 2006. M. Sz és társa. Kiadói kartonálásban
1 200 HUF
2287947
17373
384
Other collectibles
Rejtő Jenő: Az utolsó szó jogán. Vál és sajtó alá rendezte: Dr. Révai Gyula. Bp., 1967, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos papír védőborítóban.
1 000 HUF
2288530
17374
384
Other collectibles
Várkonyi Nándor: Az írás története. Bp., 1943, Turul. 144 p. XXIV t. Aranyozott kiadói félvászonkötésben,
2 000 HUF
2287735
17375
384
Other collectibles
Pomogáts Béla: Költészet és népiesség. Tanulmányok. Békéscsaba, 1987., Új Aurora,(Kner Nyomda.) Kiadói kopott papírkötés, volt könyvtári példány. Megjelent 1500 példányban. Ebből 500 számozott, 421. számú számozott példány.
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035