Dr. Wiesinger Márton: Állatkerti séta. Az ifjúság számára átdolgozta Fáy Péter. Csergezán Pál rajzaival. Hölzel Gyula fotóival. Bp.,1958,Móra. Kiadói kopott egészvászon-kötés, a hátsó kötéstáblán apró szakadással.
Károly Pál: Egy kis illemtan mindenkinek. Budapest, é. n., Lingua kiadó. Byssz Róbert, Sándor Károly és Török János illusztrációival. Kiadói papír kötés, kiadó kissé szakadt borítóval. Előzéklapon tiszteletpéldány bélyegzővel.
Kossuth Lajos és fiai Ferencz s Lajos Tivadar levelei a magyar nemzethez, Pest, 1867, Kiadta Szodoray Sándor honvédszázados, Kiadói papírkötés, a könyv borítója le van szakadva, több helyen szakadt, gyűrött és foltos
Czeslaw Spychalski: A varászvessző tudománya. Radiesztézia a házban és a ház körül. Tapolczai László fordítása. Bp, 1990, Háttér Lap-és Könyvkiadó. Papírkötésben, szép állapotban.
Benkő Mihály: Új törvény Spártában. Bp, 1983, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Lipták György rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban. A szerző által Dienes István részére dedikált példány.
Kazinczy világa. Magyar Irodalmi Ritkaságok 10. száma. Szerk.: Vajthó László. Bp, 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, leváló borítóval és szakadozott állapotban. Dajbukát Gerő tulajdonosi névbejegyzésével.
Szabó Endre: Czigányvilág. Anekdoták magyar írók és művészek életéből. Budapest, 1919, Franklin.. Későbbi kartonált papírkötés, helyenként kissé lapokkal.
Mariay Ödön: A Rákóczi harang. Színmű három felvonásban. Bp, 1918, a Táltos kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. 100 példányban jelent meg.