Number of items: 208

17376.

1 200 HUF
Károly Pál: Egy kis illemtan mindenkinek. Budapest, é. n., Lingua kiadó. Byssz Róbert, Sándor Károly és Török János illusztrációival. Kiadói papír kötés, kiadó kissé szakadt borítóval. Előzéklapon tiszteletpéldány bélyegzővel.
17377.

800 HUF
11
Dr. Sárkány Sándorné Halász Terézia: Széll Kálmán életrajza. Bp.,1943., Fodor Árpád-ny., 282 p. Átkötött kopott félvászon-kötés.
17378.

1 000 HUF
Kossuth Lajos és fiai Ferencz s Lajos Tivadar levelei a magyar nemzethez, Pest, 1867, Kiadta Szodoray Sándor honvédszázados, Kiadói papírkötés, a könyv borítója le van szakadva, több helyen szakadt, gyűrött és foltos
17379.

1 200 HUF
Czeslaw Spychalski: A varászvessző tudománya. Radiesztézia a házban és a ház körül. Tapolczai László fordítása. Bp, 1990, Háttér Lap-és Könyvkiadó. Papírkötésben, szép állapotban.
17380.

1 000 HUF
Benkő Mihály: Új törvény Spártában. Bp, 1983, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Lipták György rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban. A szerző által Dienes István részére dedikált példány.
17381.

1 000 HUF
17382.

1 000 HUF
Mangold Béla Kolos: Öltözködési kodex 101 alkalomra. Bp., 1935, Vajna és Bokor. 38p. Papírkötésben, kissé foltos borítóval és lapokkal.
17383.

800 HUF
Kazinczy világa. Magyar Irodalmi Ritkaságok 10. száma. Szerk.: Vajthó László. Bp, 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, leváló borítóval és szakadozott állapotban. Dajbukát Gerő tulajdonosi névbejegyzésével.
17384.

1 000 HUF
Szabó Endre: Czigányvilág. Anekdoták magyar írók és művészek életéből. Budapest, 1919, Franklin.. Későbbi kartonált papírkötés, helyenként kissé lapokkal.
17385.

800 HUF
Mariay Ödön: A Rákóczi harang. Színmű három felvonásban. Bp, 1918, a Táltos kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. 100 példányban jelent meg.
17386.

1 000 HUF
29
17387.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF