Number of items: 262

Toroquato Tasso: A megszabadított Jeruzsálem. Ford.: Bálinth Gyula. Pest, 1863., (Bécs, Jacob és Holzhausen-ny.), XVI+492 p. Átkötött kopott egészvászon-kötés.
17381.

2 000 HUF
Rainer Maria Rilke: Mesék a jó istenről. Ford.: Bartos Zoltán. (Bp.),1921, Pán,(Thália-ny.), 200 p. Átkötött kissé foltos egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, Bor Pál rajzai nélkül. Megjelent 1000 példányban. Számozatlan példány.
17382.

3 000 HUF
17383.

5 000 HUF
17384.

20 000 HUF
54,05
58,82
17385.

2 000 HUF
17386.

1 000 HUF
Sumonyi Zoltán: Újrafelfedett titok. A Magyarországi szabadkőművesekről. H.n., é.n., Talentum. Kiadói kartonált kötésben.
17387.

2 000 HUF
20
17388.

800 HUF
17389.

1 600 HUF
Szigethy Éva: Bözsike, a szegedi masamód. Bp., é.n. Duna. Kiadói kartonálásban
17390.

1 000 HUF
Mariay Ödön: A Rákóczi harang. Színmű három felvonásban. Bp, 1918, a Táltos kiadása. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. 100 példányban jelent meg.
17391.

1 200 HUF
Karácsony Sándor: A magyar észjárás. Magyar Hírmondó. Bp.,1985,Magvető. Második kiadás. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
17392.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF