Number of items: 262

Tóth Béla: Szájrul-szájra. A magyarság és szálló igéi. Bp., 1901, Athenaeum. Második, javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, bejegyzésekkel, ajándékozási sorokkal.
17309.

800 HUF
17310.

3 600 HUF
9,73
10,59
Insel-Bücherei: Fritz Kredel: Das kleine Buch der Vögel und Nester. Lepizig, Insel-Verlag. Egész oldalas illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven.
17311.

1 600 HUF
4db vegyes könyv tétel: Legujabb és legteljesebb virágnyelv. Bp., é.n., Mehner Vilmos; Csehi Gyula - Mikó Imre: Gondolatok a szerelemről. Bukarest, 1973, Kriterion Könyvkiadó; Nagy Endre: Szerelmesek kalauza. H.n., 1989, Helikon Kiadó; Füst Milán: Szexuál-lélektani elmélkedések. H.n., 1986, Helikon Könyvkiadó
17312.

1 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája. A Pesti Napló olvasóinak. Bp., 1897, Athenaeum. A költő arcképével, egy kézirat-hasonmással és Zichy Mihály öt fénynyomatú képével. Kiadói, aranyozott egészvászon-díszkötésben, kopott és kissé foltos borítóval, sérült gerinccel.
17313.

1 000 HUF
Illés Endre: Szakadékok. Bp., 1969, Magvető. A szerző, Illés Endre (1902-1986) dedikációjával. Kiadói vászonkötésben, kiadói papír védőborítóval, jó állapotban.
17314.

1 200 HUF
17315.

1 200 HUF
Benkő Mihály: Új törvény Spártában. Bp, 1983, Móra Ferenc Ifjúsági Könyvkiadó. Lipták György rajzaival illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban. A szerző által Dienes István részére dedikált példány.
17316.

1 200 HUF
Czeslaw Spychalski: A varászvessző tudománya. Radiesztézia a házban és a ház körül. Tapolczai László fordítása. Bp, 1990, Háttér Lap-és Könyvkiadó. Papírkötésben, szép állapotban.
17317.

1 200 HUF
Dr. Bagyó Jánosné: A polgári kutya nevelése és gondozása. Bp., én., Béta Irodalmi RT. kiadása Papírkötésű, kopott borítóval
17318.

1 400 HUF
Kézai Béla. jel és sors. Elbeszélések, történetek. Bp., 1966, Ecclesia. A szerző, Kézai Béla (1904-1983) újságíró, politikai publicista által dedikált! Kiadói kartonált papírkötés, helyenként kissé foltos lapokkal.
17319.

1 000 HUF
Helyesírási szokások a Királyi Magyar Egyetemi Nyomdában. Házi használatra. Összegyűjtötte: Horváth Endre. Bp, 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, levált borítóval, foltos állapotban.
17320.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF