Number of items: 262

17345.

3 000 HUF
Fux Kornél és Hölgyéné Angelotti Zsuzsanna: Magyar pénzérmék és papírpénzek. Történelemszakköri Füzetek 14., Bp, 1987, Tankönyvkiadó. Második kiadás. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. Volt könyvtári példány.
17346.

1 200 HUF
Kazinczy világa. Magyar Irodalmi Ritkaságok 10. száma. Szerk.: Vajthó László. Bp, 1931, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Papírkötésben, leváló borítóval és szakadozott állapotban. Dajbukát Gerő tulajdonosi névbejegyzésével.
17347.

1 000 HUF
Táncsics Mihály: Sajtószabadságról nézetei egy rabnak. Az 1846-ban Londonban kiadott könyv reprint kiadása. H.n., é.n., k.n. Kiadói papír kötésben, sérült gerinccel, tulajdonosi névbejegyzéssel.
17348.

1 800 HUF
A Hungária magyar technikusok egyesülete alapszabályai, szokásrendje, becsületügyi kódexe. Bp., 1931, Hungária Magyar Technikusok Egyesülete. Kiadói papír kötésben.
17349.

1 800 HUF
Ely Culbertson: A kontrakt bridzs kék könyve. Bp., é.n., Révai Kiadás.  Papírkötés,laza kötéssel, kopott borítóval
17350.

1 200 HUF
Károlyi Ami: Körhinta, Bp., 1947, Élet, kiadói papírkötésben
17351.

1 000 HUF
Kossuth Lajos és fiai Ferencz s Lajos Tivadar levelei a magyar nemzethez, Pest, 1867, Kiadta Szodoray Sándor honvédszázados, Kiadói papírkötés, a könyv borítója le van szakadva, több helyen szakadt, gyűrött és foltos
17352.

1 400 HUF
Istenes József: Szent a küszöb..., Petőfi szülőháza, Kiskőrös, 1980, ötödik átdolgozott kiadás, papírkötés, dedikált példány emlékbélyegzővel
17353.

1 400 HUF
Kincses Előd: Marosvásárhely fekete márciusa. Bp.,1990,Püski. Kiadói papírkötésen, jó állapotban. A szerző által aláírt példány.
17354.

1 200 HUF
Thomas Mann: A törvény. Vajda Endre fordítása. hn., 1958, Magyar Helikon. Egészvászon-kötésben, kissé foltos állapotban.
17355.

1 000 HUF
Németh László: Móricz Zsigmond. Bp., 1943, Turul. Első kiadás. Félvászon-kötés.Kissé megfakult borítóval, és helyenként foltos lapokkal.
17356.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF