Number of items: 262

Drozdy Győző: Pán halála. Mítosz-dráma három felvonásban. Bp., 1919., Világirodalom, 75 p. Kiadói szecessziós papírkötés, szakadt borítóval.
17321.

1 200 HUF
Kolligátum elbeszélésekből: A kegyetlen Henrik., A legjobb könyv.; Az osztriga-héj.; Egy indus hálája.; Jó ember.; Egy nehéz dolog.; Kis gyermekeknek is jóltévőknek kell lenni.; Wilson Vilmos.; Te, kihez hasonlitasz? Pest-Bp., é.n.-1871-1884-1885, Hornyánszky V., 22+30+29+27+27+27+23+30 p. Átkötött aranyozott gerincű egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott borítóval, részben bekötött papírborítókkal.
17322.

2 400 HUF
Vértesy Jenő: Kölcsey Ferencz. Szerk.: Dr. Dézsi Lajos. Bp. 1906. Magyar Történelmi Társulat (Athenaeum Irodalmi és Nyomdai R.-T.) Magyar történeti életrajzok. Papírkötés, kicsit kopott borító
17323.

2 400 HUF
17324.

1 000 HUF
A Magyar Királyi Ferencz József- Tudományegyetem tanulmányi, fegyelmi és leckepénz-szabályzata. Szeged, 1926, Szeged Városi Nyomda és Könyvkiadó Részvénytársaság. Jegyzetes kiadás. Papírkötésben, szakadt kötéssel és foltos állapotban. Volt intézményi példány.
17325.

1 200 HUF
Kosáryné Réz Lola: A János-utcai leánykolónia. Bp., 1925, Singer és Wolfner. Első kiadás.Egészvászon-kötésben, kopott, foltos állapotban, leszakadó gerinccel. A szerző által dedikált példány.
17326.

1 400 HUF
Dr. Boross István: Balzac, Wilde és Babits. Mezőtúr, 1926, Török Könyvkiadó hivatal. Szerző által dedikált. 24p. Kiadói papír kötésben.
17327.

2 400 HUF
Vörösmarty Mihály Legszebb költeményei. Bp., Somló Béla. + Csokonai Vitéz Mihály Legszebb költeményei. Bp., Somló Béla. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17328.

2 600 HUF
7,03
7,65
Gobbi Hilda: Közben... Bp., 1982, Szépirodalmi Könyvkiadó, kiadói kartonált papírkötésben, műbőr mappában
17329.

1 000 HUF
17330.

3 000 HUF
17331.

800 HUF
17332.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF