Number of items: 262

William Shakespeare: Szonettek. Justus Pál fordításában. Balla Margit illusztrációival. Bp., 1989., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17453.

1 200 HUF
Egy a jelszónk, a béke... Bp., 168., Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói papírkötés.
17454.

"Egy a jelszónk, a béke..." Bp., 168., Ifjúsági Lapkiadó. Kiadói papírkötés.

1 200 HUF
Szatmári L. Miklós: A bizonytalanság biztonsága. Kvantumszemlélet a mindennapokban. Az elméleti háttér és gyakorlati alkalmazások. Bp., 2011., Ébren-Lét Egyesület. Kiadói papírkötés.
17455.

2 800 HUF
7,57
8,24
Gábor Andor összegyűjtött költeményei. Moszkva, 1940., Nemzetközi Könyv. Első kiadás. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17456.

2 000 HUF
Móricz Zsigmond: Rózsa Sándor. Magyar népkönyvtár I. évf. 1. sz. Bp., 1947., Légrády-ny. Kiadói papírkötés, foltos, szakadt borítóval.
17457.

1 000 HUF
17458.

900 HUF
2,43
2,65
Csokonai Vitéz Mihály: Békaegérhartz. Debrecen, 1957, Déri Múzeum Barátainak Köre Kiadása. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborításban, sorszámozott (206/2000), illusztrációkkal.
17459.

1 000 HUF
Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 2 kötete: A pesti úr. Vakarts. Bojgás az világba. Bp.,1925-én.,Dick Manó, . Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval. A pesti úr 2561. számú számozott példány.
17460.

1 000 HUF
Imre Sándor: Az utolsó kőnél. Versek. Bp., 2008, Imre Sándor. Kiadói papír borításban, szerző által dedikált.
17461.

800 HUF
Krudy Gyula: Szindbád. A feltámadás. Bp., 1916, Singer és Wolfner. Első kiadás. Kiadói papírkötés. Széteső állapotban.
17462.

1 000 HUF
Krúdy Gyula: Szindbád három könyve. Bp.,(1944), Uj Idők Irodalmi Intézet (Singer és Wolnfer.) Kiadói illusztrált papírkötés, felvágatlan példány, foltos, kissé szakadt borítóval. Első gyűjteményes kiadás.
17463.

1 000 HUF
17464.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF