Number of items: 262

Szepes Mária: Divináció - A tarot bölcsessége. A huszonnégy dimenzió/A sorsalakítás művészete. Bp., 1993, Édesvíz kiadó. Első kiadás! Fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés.
17465.

1 400 HUF
Öt igen szép történet és tündéries rege az őskorból - 11 képpel. Ifjak és öregek számára. 22. sz. Pest, én., Bucsánszky Alajos, 46 p. Pécsi Sándor (1922-1972) színművész possessori névbejegyzésével a borítón.
17466.

1 000 HUF
17467.

800 HUF
17468.

1 000 HUF
17469.

5 000 HUF
17470.

800 HUF
17471.

1 200 HUF
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. Bp., 1943, Révai. Kopott félvászon kötésben.
17472.

800 HUF
Laczkó Géza: Német maszlag, Török Áfium. Regény két részben. Bp, 1918, a Franklin-Társulat kiadásában. Egészvászon kötésben, levált gerinccel, megviselt állapotban, ex librissel. A szerző által dedikált példány.
17473.

1 200 HUF
2000 images. Francia képregény. Párizs, 1950, Editions Vaillant. Papírkötésben, szép állapotban. Francia nyelven.
17474.

1 000 HUF
Madách Imre: Az ember tragédiája, Bp, Athenaeum Kiadó, huszonharmadik kiadás, egészvászon-kötés, kicsit foltos
17475.

1 000 HUF
Kosztolányi Dezső: Napjaim Múlása, Bp, Nyugat Kiadó, félvászon kötés, kopottas állapot
17476.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF