https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: History

Number of items: 117

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Magyarország története. Főszerk.:Pach Zsigmond Pál. III/1-2. köt.: 1526-1686. Bp., 1987, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15692.

Magyarország története. Főszerk.:Pach Zsigmond Pál. III/1-2. köt.: 1526-1686. Bp., 1987, Akadémiai. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Szabolcsi Bence: A zene története. Bp.,1940,Rózsavölgyi és Társa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.
15693.

Szabolcsi Bence: A zene története. Bp.,1940,Rózsavölgyi és Társa. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Magyarország története képekben, Szerk.: Kosáry Domokos, Bp, 1971, Gondolat Könyvkiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, kicsit szakadtas, foltos állapotban
15694.

Magyarország története képekben, Szerk.: Kosáry Domokos, Bp, 1971, Gondolat Könyvkiadó, Kiadói kartonált papírkötés papír védőborítóban, kicsit szakadtas, foltos állapotban

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Erzsébet királyasszony emlékének. Főszerk.: Gábel Gyula. Bp., 1915, Globus. Díszes, festett vászonkötésben, a kötés belül egy helyen részben elválik, egyébként jó állapotban.
15695.

Erzsébet királyasszony emlékének. Főszerk.: Gábel Gyula. Bp., 1915, Globus. Díszes, festett vászonkötésben, a kötés belül egy helyen részben elválik, egyébként jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
10 000 HUF
27,03
EUR
,
29,41
USD
Number of bids:
1
Magyarok a Kárpát-medencében. Szerkeszti: Glatz Ferenc. História könyvek. Bp., 1989, Pallas Lap- És Könyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban, ajándékozási sorokkal.
15696.

Magyarok a Kárpát-medencében. Szerkeszti: Glatz Ferenc. História könyvek. Bp., 1989, Pallas Lap- És Könyvkiadó. Második kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötésben, jó állapotban, ajándékozási sorokkal.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Longhena, Maria: Az ősi Mexikó. Bp., 1998, Officina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
15697.

Longhena, Maria: Az ősi Mexikó. Bp., 1998, Officina. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Forrai Sándor: Az írás bölcsője és a magyar rovásírás. Gödöllő, 1988, Petőfi Sándor Művelődési Központ. Kiadói papírkötésben.
15698.

Forrai Sándor: Az írás bölcsője és a magyar rovásírás. Gödöllő, 1988, Petőfi Sándor Művelődési Központ. Kiadói papírkötésben.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
7
Mészáros István: A hazai történettudomány 1948-1992 közötti Mindszenty-képe. Esztergom, 1992.,(Szentendre, Pest Megyei Információs Központ-ny.) Kiadói papírkötés.
15699.

Mészáros István: A hazai történettudomány 1948-1992 közötti Mindszenty-képe. Esztergom, 1992.,(Szentendre, Pest Megyei Információs Központ-ny.) Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp.,(1948), Győző Andor. Második, bővített kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.
15700.

Trencsényi-Waldapfel Imre: Görög-római mythologia. A klasszikus ókor istenei és hősmondái. Képmellékletekkel és szövegrajzokkal. Bp.,(1948), Győző Andor. Második, bővített kiadás. Kiadói kopott félvászon-kötés.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Gróf Teleki Pál: Magyar politikai gondolatok. Nemzeti Könyvtár 42-43. szám. Bp., 1941, Stádium. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, részben elvált kötéssel.
15701.

Gróf Teleki Pál: Magyar politikai gondolatok. Nemzeti Könyvtár 42-43. szám. Bp., 1941, Stádium. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, részben elvált kötéssel.

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
1
Kisfaludy Z. Lajos: Szent István első magyar király. Bp., 1900. Szent István Társulat. 91p. Kiadói papírkötésben
15702.

Kisfaludy Z. Lajos: Szent István első magyar király. Bp., 1900. Szent István Társulat. 91p. Kiadói papírkötésben

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1
Kis magyarok verses könyve. Elemi iskolások részére napjaink hazafias költői terméséből. Bp., 1925. Magyar Nemzeti Szövetség. 48p.
15703.

Kis magyarok verses könyve. Elemi iskolások részére napjaink hazafias költői terméséből. Bp., 1925. Magyar Nemzeti Szövetség. 48p.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
4

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment