Books: History

Number of items: 117

Michele Falzone Del Barbaró (szerk.): Diario fotografico di Vittorio Emanuele III e di Elena di Savola. H.n., é.n., Umberto Allemandi & C. Kiadói papír kötésben, olasz nyelven.
15680.

2 600 HUF
7,03
7,65
Magyar irodalom és szovjet irodalompolitika a hruscsovi korszakban. Orosz levéltári iratok. 1953-1964. I. köt. (1953-1957.) Szerk.: Babus Antal, Müller Gabriella, Seres Attila. Bp., 2019., Nemzeti Emlékezet Bizottsága. Kiadói kartonált papírkötés.
15681.

1 600 HUF
15682.

1 000 HUF
Friedrich Sieburg: Robespierre. Ford.: Lányi Viktor. [Bp.], é.n., Cserépfalvi. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kissé kopott borítóval.
15683.

1 000 HUF
Wladyslaw Lozinski: Polinische Leben in vergangenen Zeiten. Polnische Bibliothek. München,é.n.,Georg Müller. Német nyelven. Átkötött félbőr-kötés, kopott borítóval.
15684.

5 000 HUF
Trianoni Szemle évkönyv. VIII. évf. 2016. Szerk.: Szidiropulosz Archimédesz. Bp.,2016, Trianon Kutatóintézet Közhasznú Alapítvány. Térkép-melléklettel: Román betörés Erdélybe és a válaszcsapás, (1916. aug.-1917. jan.), készítette: Csákvári Kristóf, 38x53 cm. Kiadói papírkötésben. A szerkesztőség tagjainak által dedikált.
15685.

2 000 HUF
Márki Sándor-Beksics Gusztáv: A modern Magyarország. (1848-1896.) A Magyar Nemzet Története. X. kötet. Szerk.: Szilágyi Sándor. Bp.,1898, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, belül jó állapotban.
15686.

1 600 HUF
Magyarföld és népei eredeti képekben. Föld- és népismei, statistikai és történeti folyóirat. Fényes Elek és Luczenbacher János felügyelete mellett szerkeszti és kiadja: Vahot Imre. Bp., 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat, Kossuth nyomda. Reprint kiadás. Kiadói modern műbőrkötésben, jó állapotban.Az 1846 évi kiadás hasonmás változata 1984-ben. Szép állapotban.
15687.

2 000 HUF
Szilágyi Sándor (szerk.): A magyar nemzet története. Első kötet. Magyarország a királyság. megalapításáig. Írta Frőhlich Róbert, Kuzsinszky Bálint, Nagy Géza, Marczali Henrik. Budapest, 1895, Athenaeum. Díszes, aranyozott, kiadói félbőr kötésben, sérült gerinccel,
15688.

1 400 HUF
15689.

1 200 HUF
Ék Erzsébet: Magyarországi viseletek a honfoglalástól napjainkig. hn.,1994,Littoria. Magyar, angol és német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban ,szép állapotú.
15690.

1 600 HUF
Magyarország története képekben. Szerk.: Kosáry Domokos. Bp., 1985., Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült papír védőborítóban.
15691.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF