Books: Architecture, Art

Number of items: 106

1993-1997 Fiatal Iparművészek Stúdiójának 3 katalógusa. Bp., 1993-1994-1997, Fiatal Iparművészek Stúdiója Egyesület. Kiadói papírkötésben.
16644.

2 000 HUF
Zichy Mihály. Élete, művészete, és alkotásai. Tizennyolc szövegképpel és negyven műmelléklettel. A Pesti Napló ajándéka. Bp., 1902, Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés..Előzéklapon tulajdonosi névbejegyzéssel és kisebb folttal.
16645.

1 800 HUF
Gábor Endre (szerk.): Budapest szobrai. Bp., 1955, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
16646.

1 000 HUF
Woldemar von Seidlitz: Leonardo da Vinci. Wien,1935,Phaidon. Német nyelven. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
16647.

1 000 HUF
Kolozsváry Marianna: Deim Pál. Bp., 1992, A&A. Deim Pál műveinek katalógusával, több mint 70alkotásról készült reprodukcióval. Kiadói kartonált kötés.
16648.

1 400 HUF
16649.

1 400 HUF
A Sándor-palota írásban és képben. Szerk.: Sinkó Katalin. Bp.,2003, Akadémiai Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kartontokban. Szép állapotban.
16650.

2 400 HUF
Kolozsvári Szervátiusz Tibor. Szerk.: Babiczky Klára. Bp, 1994, Püski Kiadói Kft. Kanyó Béla fényképeivel gazdagon illusztrálva. Egészvászon kötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.
16651.

1 800 HUF
Vasari Giorgio: A legkiválóbb festők, szobrászok és építészek élete. Bp., 1978, Helikon, 711 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16652.

1 600 HUF
16653.

2 000 HUF
Balogh Gyöngyi-Király Jenő: Csak egy nap a világ... A magyar film műfaj- és stílustörténete. 1929-1936. Bp., 2000., Magyar Filmintézet. Kiadói kartonált papírkötés.
16654.

4 600 HUF
12,43
13,53
16655.

3 600 HUF
9,73
10,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF