Books: Architecture, Art

Number of items: 106

16620.

9 000 HUF
24,32
26,47
Márai Sándor: Európa elrablása. Bp, 1947, Révai. Félvászon-kötésben, leváló, foltos borítóval.
16621.

1 000 HUF
Vegyes, ötvösművészet témájú könyvtétel, 2 db. Pallai Sándor: Ötvösművészet. Bp.,1972, Műszaki. 2. kiadás. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. + H. Kolba Judit-T. Németh Annamária: Ötvösművek. Bp., 1973, Magyar Helikon-Corvina.Fekete-fehér és színes fotókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
16622.

2 400 HUF
16623.

2 200 HUF
5,95
6,47
16624.

1 600 HUF
Madarász Imre: Örök megújhodások. Születés, újjászületés, feltámadás az olasz irodalomban. Bp., 2003, Hungarovox Kiadó. Papírkötésben, szép állapotban, de kijáró címlappal. A szerző által dedikált példány, dátumozva (2003. II. 13.).
16625.

800 HUF
Pohárnok Zoltán-Takács Marianne: Spanyol festészet. Ars Mundi VI. kötet. Bp., 1942, Officina. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóval.
16626.

1 000 HUF
Pallai Sándor: Ötvösség, nemesfémipar, divatékszer készítés. 2. bővített kiadás. Ipari szakkönyvtár. Bp., 1966, Műszaki Kiadó. 347 p. Kiadói papírkötésben, kissé foltos lapokkal.
16627.

1 000 HUF
Dr. Székely György: Nemzeti Színház 125 éve. Bp., 1962, Kossuth. Papírkötésben.+ A Vígszínház 75 éve. Szerk.: Dr. Székely György, Szilágyi István. Bp., 1971, Athenaeum. Papírkötés.+  A magyar színészet hősi harca 1790-18749. c. kiállítás ismertetője. Bp., 1961., Színháztudományi Intézet-Országos Színháztörténeti Múzeum. Papírkötés.
16628.

1 200 HUF
Bacsó Béla, Földényi F. László (szerk.): A fiatal Lukács dráma- és művészetelmélete. Bp., 1979, Magyar Színházi Intézet. 351 p. Készült 300 példányban. Ritka! Tanulmánykötet Lukács György korai munkásságáról, két tanulmány Balázs Béla is érinti. Kiadói papírkötés.
16629.

1 400 HUF
Baranyi Ferenc: Az opera négy évszázada, Költők és komponisták, Szerk.: Réfi Zsuzsanna, Bp, 2016, Kossuth Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés, szép állapotban
16630.

1 200 HUF
Vegyes bábjátszással kapcsolat könyvek, 9 db. jó állapotban
16631.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF