Books: Architecture, Art Number of items: 106
2272382
16668
382
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1996 Ruzicskay gyűjtemény. Szarvas, Erzsébet Liget. Összeáll.: Sonkoly János. Szarvas, Fazekas és Fia-ny., 10 sztl. lev.
1 000 HUF
2275248
16669
382
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Siegfried Kracauer: Caligaritól Hitlerig. A német film pszichológiai története. Bp., 1991, Magyar Filmintézet. Kiadói papírkötés.
3 000 HUF
2271017
16670
382
Books: Architecture, Art
Other collectibles
László Gyula: Az akvarell poétája, Soproni Horváth József művészete, 1987, papírkötés, könyvtári példány, 3000 példányban jelent meg
1 200 HUF
2270947
16671
382
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Szervátius Tibor, Fényképezte: Sára Sándor, 1978, Corvina Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés
1 200 HUF
2271530
16672
382
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Katona József: A 90 éves Dohány-utcai templom. Budapesti zsinagógák. Bp, 1949, az Országos Magyar Zsidó Múzeum kiadása. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Papírkötésben, jó állapotban.
1 000 HUF
2274756
16673
382
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Jajczayné Kanyó Erzsébet: A keleti szőnyeg
Bp., én., Szent István-Társulat. 100 p. 58 táblával, 38 szövegközti ábrával és egy térképmelléklettel. Papírkötésben. Sérült gerinccel és laza kötéssel.
1 800 HUF
2274410
16674
382
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Tóth Ervin: A japán fametszet. Ars Mundi sorozat V. kötete. Bp, 1943, Officina. Második kiadás. 32+4 p.+33 t. (Egy színes táblával, a többi fekete-fehér.) Félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, de egyébként szép állapotban. A szerző által aláírt példány. Megjelent 100 példányban, számozatlan példány.
1 200 HUF
2274702
16675
382
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Zlinszky Aladár: Az eufémizmus. Bp, 1931, a Magyar Tudományos Akadémia kiadása. Papírkötésben, helyenként összeragadt lapokkal és kissé szakadt borítóval.
1 200 HUF
2221943
16676
382
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Cs. Varga István (szerk.): Szent művészet. Tanulmányok az ars sacra köréből. Bp., 1994, Xénia. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1 800 HUF
2220914
16677
382
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Sík Sándor: Esztétika. I.-III. kötet. Bp., (1942), Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés. kissé sérült gerinccel. Első kiadás.
1 000 HUF
1970100
16678
382
Books: Architecture, Art
Other collectibles
1 000 HUF
2274954
16679
382
Books: Architecture, Art
Other collectibles
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Ötödik kiadás. Bp., 1994, Háttér. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035