Books: Architecture, Art

Number of items: 106

Bíró József: Európa festészete. Bp., é.n. Officina. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
16632.

1 000 HUF
Erika Thiel: Kis képes művészettörténet, Ford.: Székely Andorné, Bp., 1966, Corvina Kiadó, Kiadói kartonált papírkötés, 17.150 példányban lett kiadva, szép állapotban
16633.

1 200 HUF
Makovecz Imre - Melocco Miklós - Szörényi Levente: Magyar lélek, magyar forma, 2007, Éghajlat Könyvkiadó, kartonált papírkötés
16634.

1 200 HUF
Gelencsér Éva: Frank Frigyes, Bp, 1987, Képzőművészeti Kiadó, kartonált papírkötés papír védőborítóban, könyvtári példány, 6000 példányban készült
16635.

1 200 HUF
1896 Ősi Erény. Fényes korszakok a magyar nemzet történelméből. Bp., Kosmos Irodalmi Intézet. 39 db az eredeti 50 képből, a Modern Festők mappájában.
16636.

2 000 HUF
Németh Pálné: Sárközi, sióagárdi, Kapos menti hímzések. Minerva Kézimunkaalbumok. Bp.,1981, Közgazdasági és Jogi Könyvkiadó, 28 t. Kiadói papírmappa, szakadt, kissé sérült mappában.
16637.

1 000 HUF
Cunhal, Alvaro: Börtönrajzok. Bp., 1978, Corvina - Editorial Avante. 25 rajz reprodukciója, kissé kopott, kissé foltos papír mappában, Teljes!
16638.

1 200 HUF
A hetvenötéves Magyar Állami Operaház 1884-1959. Bp., 1959, a Magyar Állami Operaház kiadása. Kiadói egészvászon-kötésben. Dr. Pogány Károly szerkesztő ajándékozási soraival (?).
16639.

1 000 HUF
16640.

2 000 HUF
16641.

4 000 HUF
16642.

4 000 HUF
16643.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF