Books: Architecture, Art

Number of items: 106

Portrait Miniatures from the Collection of the Russian Museum II. XIX.-early XX. century. Leningrad, 1974, Chudoznik RSFSR. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, színes képekkel gazdagon illusztrálva, orosz és angol nyelven./ Linenbinding, in russian and english language.
16608.

4 000 HUF
Ferenczy Károly (1862-1917) gyűjteményes kiállítása. Szerk.: Boros Judit, Plesznivy Edit. Bp.,2017, Magyar Nemzeti Galéria. 2. javított kiadás. Életműkatalógus több tanulmánnyal, gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés, nagyon jó állapotban.
16609.

3 600 HUF
9,73
10,59
16610.

2 600 HUF
7,03
7,65
Szyksznian Wanda. Bp, 1998, Novoprint Nyomdaipari és Kiadói Részvénytársaság. Dienes Judit fotóival illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban. Szép állapotban.
16611.

2 200 HUF
5,95
6,47
Judit Reigl. Szerk.: Makláry Kálmán. Bp., 2006, Erdész & Makláry Fine Arts. Kiadói papírkötésben. Magyar, angol és francia nyelvű szövegek.
16612.

1 600 HUF
Pataky Dénes: A magyar rézmetszés története. A XVI. századtól 1850-ig. Bp.,1951, Közoktatásügyi Kiadóvállalat. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel. + debreceni rézmetsző diákokról szóló cikk, 1977, Magyar Nemzet.
16613.

1 600 HUF
Szilárdfy Zoltán: Barokk szentképek Magyarországon. Bp., 1984, Corvina. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kartonált papírkötésben, papír védőborítóban, jó állapotban.
16614.

2 000 HUF
Kaesz Gyula: Ismerjük meg a bútorstílusokat. Bp., 1972, Gondolat. Harmadik kiadás. Kiadói félvászon-kötésben, kiadói szakadozott papír védőborítóban, belül jó állapotban.
16615.

1 800 HUF
16616.

1 600 HUF
Dálnoky János: Így készül a magyar film. Kiadói papírkötés, viseltes állapotban.
16617.

800 HUF
16618.

1 000 HUF
Kozák Csaba: Köret. Válogatott művészeti írások 2004-2009. Bp., 2010., Hanga. Kiadói papírkötés. Dedikált!
16619.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF