Number of items: 326

Tegnér Ézsaiás: A Frithiof-monda. Ford.: Győry Vilmos. Ekwall Kanut 12 rézfénnyomatú képével, a szerző arcképével és számos szövegképpel. Bp.,[1891], Athenaeum, 1 t.+123 p.+12 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17639.

2 000 HUF
Vezércsillagok. Velős mondatok és költői gondolatok. Haza és külföldi remekírók műveiből. Bp.,1901, Franklin. Negyedik, javított és bővített kiadás. Korabeli aranyozott, félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban
17640.

3 000 HUF
5 db könyv tétel, közte: Raymond Buckland: A boszorkányság nagykönyve. Bp., 2000, Édesvíz kiadó. Kiadói kartonált kötésben. + Ellen és Michael Albertson: A csábítás íze. H.n., 2000, Media Nox. + Beth Ciotta: Szerelemtornádó. Cupcake imádók klubja. H.n., 2014, Illia. + Kneszl Beáta Carmen: Én, a megbélyegzett. H.n., 2016, Figyelem. + Stephen White: Feltétlen bizalom. H.n., é.n., General Press.
17641.

2 000 HUF
11
17642.

2 000 HUF
Jókai Mór: A jövő század regénye I-II. köt.Jókai Mór összes művei LII-LIII. köt. Bp., 1896., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.
17643.

2 400 HUF
Dante Alighieri: A pokol. I. rész. Fordította: Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopottas aranyozással, festett lapélekkel. + Dante Alighieri: A purgatórium. II. rész. Fordította: Babits Mihály. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel.
17644.

1 800 HUF
Gubcsi Lajos: Egy kun Budán és Pesten. Szolgái s nem urai vagyunk a nemzetnek. Bp., 2010., Szerzői kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, hullámos lapokkal. A szerző által dedikált.
17645.

1 000 HUF
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. II. köt. A költő kisebb lírai versfordításai. Bp., 1964., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés,
17646.

1 000 HUF
Ady Endre összes versei. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, enyhén kopott + Kovách Aladár: Téli zsoltár. Drámai játék három felvonásban. Bolyai könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, firkával és bélyegzéssel. + Balassi Bálint összes versei és levelei. Bp., 1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, festett lapélekkel. + Kodolányi János: Visszapillantó tükör. A süllyedő világ befejező része. Bp., 1968, Magvető Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, leghátsó lapon firka
17647.

100 HUF
0,27
0,29
17648.

5 000 HUF
P. Zadravecz: A szegedi kapisztrán. Szerkesztette: Nagymihályi Sándor. I-II. kötet. Bp., é.n., Helikon Kft. Aranyozott egészvászon kötésben, kopottas állapotban, sérült borítóval, sérült tokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
17649.

2 000 HUF
18500.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: