Books: Other rarities Number of items: 326
2238726
17639
379
Other collectibles
Tegnér Ézsaiás: A Frithiof-monda. Ford.: Győry Vilmos. Ekwall Kanut 12 rézfénnyomatú képével, a szerző arcképével és számos szövegképpel. Bp.,[1891], Athenaeum, 1 t.+123 p.+12 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
2 000 HUF
2247320
17640
379
Other collectibles
Vezércsillagok. Velős mondatok és költői gondolatok. Haza és külföldi remekírók műveiből. Bp.,1901, Franklin. Negyedik, javított és bővített kiadás. Korabeli aranyozott, félbőr kötésben, aranyozott lapszélekkel, jó állapotban
3 000 HUF
2239882
17641
379
Other collectibles
5 db könyv tétel, közte: Raymond Buckland: A boszorkányság nagykönyve. Bp., 2000, Édesvíz kiadó. Kiadói kartonált kötésben. + Ellen és Michael Albertson: A csábítás íze. H.n., 2000, Media Nox. + Beth Ciotta: Szerelemtornádó. Cupcake imádók klubja. H.n., 2014, Illia. + Kneszl Beáta Carmen: Én, a megbélyegzett. H.n., 2016, Figyelem. + Stephen White: Feltétlen bizalom. H.n., é.n., General Press.
2 000 HUF
2013847
17642
379
Other collectibles
Keresztény Magyar Közéleti Almanach I.-II. kötet. Bp., 1940 Pátria. Egészvászon kötésben kopásokkal.
2 000 HUF
2247317
17643
379
Other collectibles
Jókai Mór: A jövő század regénye I-II. köt.Jókai Mór összes művei LII-LIII. köt. Bp., 1896., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, az I. kötet gerincén kis sérüléssel.
2 400 HUF
2237864
17644
379
Other collectibles
Dante Alighieri: A pokol. I. rész. Fordította: Babits Mihály. Bp., 1913, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, kopottas aranyozással, festett lapélekkel. + Dante Alighieri: A purgatórium. II. rész. Fordította: Babits Mihály. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, festett lapélekkel.
1 800 HUF
2207707
17645
379
Other collectibles
Gubcsi Lajos: Egy kun Budán és Pesten. Szolgái s nem urai vagyunk a nemzetnek. Bp., 2010., Szerzői kiadás. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kartonált papírkötés, foltos, hullámos lapokkal. A szerző által dedikált.
1 000 HUF
2207757
17646
379
Other collectibles
Szabó Lőrinc: Örök barátaink. II. köt. A költő kisebb lírai versfordításai. Bp., 1964., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés,
1 000 HUF
2163439
17647
379
100
Other collectibles
Ady Endre összes versei. Bp., 1956, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, enyhén kopott + Kovách Aladár: Téli zsoltár. Drámai játék három felvonásban. Bolyai könyvek. Bp., 1940, Bolyai Akadémia. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, firkával és bélyegzéssel. + Balassi Bálint összes versei és levelei. Bp., 1955, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói aranyozott műbőr kötés, festett lapélekkel. + Kodolányi János: Visszapillantó tükör. A süllyedő világ befejező része. Bp., 1968, Magvető Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, leghátsó lapon firka 1892156
17648
379
Other collectibles
5 000 HUF
2177942
17649
379
Other collectibles
P. Zadravecz: A szegedi kapisztrán. Szerkesztette: Nagymihályi Sándor. I-II. kötet. Bp., é.n., Helikon Kft. Aranyozott egészvászon kötésben, kopottas állapotban, sérült borítóval, sérült tokban, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
2 000 HUF
2201672
18500
379
Other collectibles
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035
Catalogue number: