Number of items: 326

7 db régi könyv - A magyar helyesírás szabályai, Petőfi, A magyar irodalom Pantheonja, Mark Twain: Úti rajzok, stb. Vegyes kötésben és állapotban.
17627.

1 000 HUF
Vegyes banános ládányi könyvtétel, különféle témákkal, változó állapotban, közte foltos is. CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL - NEM POSTÁZZUK!
17628.

1 000 HUF
Pintér Jenő: Századunk magyar irodalma. A magyar irodalom a XX. század első harmadában. Bp., 1943, Dr. Pintér Jenőné Vállalatának kiadása, Franklin- Társulat Nyomdája. Átkötött egészvászon-kötés. A címoldal kissé hiányos, javított, Dr. Dajbukát Jenő ex libris-szével és névbejegyzésével. Az utolsó oldal javított.
17629.

1 200 HUF
O. Nagy Gábor: Magyar Szólások és közmondások. Bp., 1966, Gondolat. A kötetet Szántó Piroska illusztrálta. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban. A borító kissé szakadt.
17630.

1 200 HUF
Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés. Leszakadt, kopott borító. + Kosztolányi Dezső: Idegen költők. Sajtó alá rendezte és bevezette Illyés Gyula. Bp., 1944., Révai.Első kiadás.Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, laza kötéssel.
17631.

1 200 HUF
Tegnap a Gyimesben jártam. Gyimes-völgyi lírai dalok. Kallós Zoltán és Martin György gyűjtése. Szerk.: Domokos Mária. Kósa László bevezetőjével. Bp.,1989., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17632.

2 800 HUF
7,57
8,24
17633.

2 400 HUF
17634.

2 400 HUF
A Pesti Hírlap Könyvtára: Az élet útmutatója. 1200 oldal, 606 mélynyomású képpel, 4 térképpel, 66 szövegközti rajzzal és számos színes műmelléklettel. Bp., 1937, Pesti Hírlap. Kiadói egészvászon-kötésben, kopott borítóval.
17635.

1 600 HUF
17636.

1 000 HUF
Eötvös József Összes Regényei. (A karthausi I-II. A falu jegyzője I-II. Magyarország 1514-ben I-II. A nővérek I-II.) Voinovich Géza előszavával. Bp., é.n., Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, laza fűzéssel.
17637.

1 200 HUF
Az Érdekes Újság Dekameronja. I-II. köt. Száz magyar író száz legjobb novellája. Szerk. Kabos Ede. Az első kötetből egy duplummal. Összesen 3 kötet. Bp., 1913, Légrády, 315+2 p.+12 t.; 319+1 p.+10 t. Ady Endre, Csáth Géza, Krúdy Gyula, Molnár Ferenc, Móricz Zsigmond, Babits Mihály, Bródy Sándor, Herczeg Ferenc, Kosztoláyni Dezső, Mikszáth Kálmán és mások képeivel illusztrált. Átkötött félvászon-kötésben, az egyikre az eredeti elülső, illusztrált papírborítót kasírozták, kissé kopott borítókkal, és kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel.
17638.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF