Number of items: 326

[Pápai Páriz Ferenc-Bod Péter]: Franciscus Páriz Pápai - Petri Bod: Dictionarium Latino-Hungaricum.; Hozzákötve: Dictionarium Hungaricum-Latino. Cibinii(Nagyszeben),1782,Samuelis Sárdi-Martin Hochmeister. Latin nyelven. Egészbőr-kötésben, kopottas állapotban, tulajdonosi névbejegyzésekkel.
17447.

20 000 HUF
54,05
58,82
Verne Gyula: Grant kapitány gyermekei. I-II. köt. [Egy kötetben.] Ford.: Vértesi Arnold. Bp., én.,Franlin,237+3;271+4 p.Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17448.

5 000 HUF
Kriza János: Vadrózsák I-III. kötet. Székely népköltési gyűjtemény. Viski Károly bevezető tanulmányával. Bp.,1943, Bibliotheca, XX+195+175+215 p. Kiadói papírkötésben, részben felvágatlan
17449.

5 000 HUF
Eötvös Károly munkái 9 kötet a sorozatból, benne Deák Ferenc I-II: Bp., 1901-1905, Révai. Kiadói aranyozott, szecessziós-egészvászon sorozatkötésben, festett lapélekkel, kisebb kopásokkal
17450.

5 000 HUF
Új idők lexikona. 1-10. köt. Nem teljes. Bp., 1936-1938, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, egy kötet papírborítójának a gerincén kis hiány, egy-két kötet papírborítóján kis szakadás, kis folt, tulajdonosi névbejegyzésekkel, dátumozásokkal. Rendkívül szép, megkímélt állapotban.
17451.

6 000 HUF
17452.

3 000 HUF
17453.

3 600 HUF
9,73
10,59
6 db Ady Endrével kapcsolatos kiadvány - Ady Endre: A halottak élén; Ady Endre élete és munkái, Ady költői stilisztikája, Ady értékelése, Nietzsche és Ady, Akkor a hársak épp szerettek. Kötetenként változó kötésben és állapotban.
17454.

5 000 HUF
Verne Gyula: Hatteras kapitány kalandjai. Bp., 1899, Franklin. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben.
17455.

7 000 HUF
18,92
20,59
Verne Gyula: Öt hét léghajón. Utazás Afrikában. Harmadik kiadás. Bp., 1896, Franklin. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben.
17456.

7 000 HUF
18,92
20,59
15
Verne Gyula: Bombarnac Klaudius. Egy hírlaptudósító jegyzetkönyve. Fordította: Huszár Imre. Második kiadás. Bp., 1909, Franklin. Kiadói félvászon kötésben.
17457.

7 000 HUF
18,92
20,59
16
Verne Gyula: Fekete indiák. Fordította: Varga Ottó. Bp., é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
17458.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF