Number of items: 326

Herczeg Ferenc: A Gyurkovics-fiúk. Bp, 1925, Singer és Wolfner. Herczeg Ferenc munkái. Gyűjteményes díszkiadás X. Aranyozott kiadói egészvászon kötésben, festett lapélekkel.
17603.

1 200 HUF
Gyóni Géza: Élet szeretője. Versek 1909-1914. Bp., é.n. Athenaeum. kiadói vászonkötésben Beírásokkal
17604.

800 HUF
17605.

4 000 HUF
Somlyó Zoltán: Párbaj és kultúra. Válogatott publicisztikai írások. Bp., 1986, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban. Volt könyvtári példány. Jó állapotú.
17606.

800 HUF
Sántha Károly: Zsivora György a nagy emberbarát. Bp., 1899, A Luther:Társaság XXXVII. kiadványa, Müller Károlynál nyomatott. Kiadói papírkötés. Szép állapotú.
17607.

1 600 HUF
Margita Figuli: Három gesztenyepej. Hubik István fordítása. Bratislava, 1980, Madách/ Európa. Első magyar nyelvű kiadás. Vladimír Favorsky fametszete látható a borítón és a címoldalon. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban. Jó állapotú. Volt könyvtári példány.
17608.

800 HUF
M.M. Bahtyin: A szó az életben és a költészetben. Könczöl Csaba fordítása. A Mérleg sorozat része. Bp., 1985, Európa. Kiadói papírkötés. Újszerű állapot.
17609.

800 HUF
Konrad Lorenz: Ember és kutya. Sárközy Elga fordítása. Bp., 1973, Gondolat. Konrad Lorenz és Annie Eisenmenger rajzaival illusztrálva. Kiadói vászonkötés. Kissé megfakult borító. Volt könyvtári példány.
17610.

800 HUF
Phra Rajsuthaja: A boszorkányság varázslatos hatalma. Bp., én., Top Trading Hungary Kft. Kiadói papírkötés. Jó állapotú.
17611.

1 200 HUF
Szirmai Rezső: Menekülő lelkek. Bp., 1925, Fővárosi Könyvkiadó. Korabeli kartonált papírkötésben, ami Nagy István könyvkötő és díszműkészítő nyíregyházi műhelyében készült. A gerinc leszakadt állapotban, de megvan a könyvhöz mellékelve. A címlapon Dienes István régész aláírása látható. Megjelent 100 számozott példány.
17612.

1 000 HUF
Fehér Ferenc-Heller Ágner: Egy forradalom üzenete. (Magyarország, 1956.) Nóvé Béla fordítása. hn., 1989, Kossuth Könyvkiadó. Kiadói papírkötés. Szép állapot. A kötet Dienes István történész névbejegyzésével van ellátva, az ő könyvtárából származik.
17613.

1 000 HUF
Művészi szakmákhoz vezető kalauz. Bp., én., M.Ü.M. 10 sz. Helyiipari Iskola, 32 p. Papírkötésben, elvált borítóval.
17614.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF