Number of items: 326

Madách Imre: Civilizátor. Hungária-könyvek 12.-ik kötete. Győry Miklós rajzaival. Bp., 1946. Hungária. Számozott példány, tulajdonosi névbejegyzéssel. Kiadói félvászon kötésben, kiadói papír védőborítóban.
17543.

2 000 HUF
Vörösmarty Mihály Legszebb költeményei. Bp., Somló Béla. + Csokonai Vitéz Mihály Legszebb költeményei. Bp., Somló Béla. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
17544.

2 600 HUF
7,03
7,65
Bardócz Árpád: Fényáradás. Versek. Bp., 1935, a La Fontaine Irodalmi Társaság kiadása. Papírkötésben. Kissé foltos, de egyébként jó állapotban. A szerző által dedikált példány.
17545.

1 200 HUF
Arany László összes művei. I. kötet. Bp., 1901. Franklin. Festett, aranyozott kiadói vászonkötésben, jó állapotban
17546.

2 000 HUF
Reményik Sándor: A műhelyből. Bp., 1924, Studium. Kiadói papír kötésben, tulajdonosi névbejegyzéssel, 88p.
17547.

2 000 HUF
Jorge Bucay: A könnyek útja. Bp, 2014, Európa. Kiadói kartonált kötésben, kiadói papír védőborításban.
17548.

1 400 HUF
Mátrai Ferenc Béla: György káplán. Bp., é.n., Róna Ferenc. Kiadói papír kötésben, kijáró lapokkal + Mátrai Ferenc Béla által írt fotólap
17549.

1 000 HUF
Ady Endre: Sápadt emberek és történetek. Bp., Athenaeum. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
17550.

2 000 HUF
Rolland, Romain: Pierre és Luce. Bp., 1961, Magyar Helikon. 1657. számozott példány. Félvászon kötés, jó állapotban.
17551.

1 600 HUF
Krúdy Gyula: Ady Endre éjszakái. Bp.,[1948.],Fehér Holló. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé szakadt borítóval.
17552.

1 200 HUF
Pilinszky János: Rekviem. Bp.,1964, Magvető. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban. Megjelent 3500 példányban.
17553.

2 800 HUF
7,57
8,24
Gábor Andor összegyűjtött költeményei. Moszkva, 1940., Nemzetközi Könyv. Első kiadás. Megjelent 1000 példányban. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17554.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF