Military

Number of items: 97

31795.

1 000 HUF
11
1918. Sebesültek Érme eredeti mellszalagja (öt vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded original ribbon (with five red lanes) in good condition NMK 328/e.
31796.

1918. "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagja (öt vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded" original ribbon (with five red lanes) in good condition NMK 328/e.

1 000 HUF
1923. III. osztályú nem katonai állományú Tiszti Szolgálati Jel kitüntetés, mellszalagon (39x35mm) T:1- kopott aranyozás Hungary 1923. Non-military Long Service Cross 3rd Class decoration with ribbon (39x35mm) C:AU gold plating worn NMK 353.
31798.

1923. "III. osztályú nem katonai állományú Tiszti Szolgálati Jel" kitüntetés, mellszalagon (39x35mm) T:1- kopott aranyozás Hungary 1923. "Non-military Long Service Cross 3rd Class" decoration with ribbon (39x35mm) C:AU gold plating worn NMK 353.

23 000 HUF
62,16
67,65
~1931. Országos Frontharcos Szövetség nagyméretű Al jelvény BERÁN N. gyártói jelzéssel (190x68mm) T:2- Hungary ~1931. Hungarian Front Fighters Association Al badge with makers mark BERÁN N. (190x68mm) C:VF
31799.

~1931. "Országos Frontharcos Szövetség" nagyméretű Al jelvény "BERÁN N." gyártói jelzéssel (190x68mm) T:2- Hungary ~1931. "Hungarian Front Fighters Association" Al badge with makers mark "BERÁN N." (190x68mm) C:VF

5 000 HUF
18
1938-1941. Felvidéki, Erdélyi, Délvidéki Emlékérem kitüntetések mellszalagon, szalagsávokkal T:2 Hungary 1938-1941. Upper Hungary, Transsylvania, Southern Hungary Medal decoration with ribbon and thin ribbon C:XF small edge error NMK 427., 428., 429.
31800.

1938-1941. "Felvidéki, Erdélyi, Délvidéki Emlékérem" kitüntetések mellszalagon, szalagsávokkal T:2 Hungary 1938-1941. "Upper Hungary, Transsylvania, Southern Hungary Medal" decoration with ribbon and thin ribbon C:XF small edge error NMK 427., 428., 429.

10 000 HUF
27,03
29,41
1939. Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2- ph. 1939. Hungarian Small Silver Gallantry Medal silvered Br medallion with original ribbon C:VF edge error NMK 436
31801.

1939. "Magyar Kis Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés eredeti mellszalagon T:2- ph. 1939. "Hungarian Small Silver Gallantry Medal" silvered Br medallion with original ribbon C:VF edge error NMK 436

28 000 HUF
75,68
82,35
1939-1945. Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem ezüstözött Br kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:1-  Hungary 1939-1945. Large Hungarian Silver Gallantry Medal silver-plated Br decoration, on ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU  NMK 433.
31802.

1939-1945. "Magyar Nagy Ezüst Vitézségi Érem" ezüstözött Br kitüntetés, mellszalaggal. Szign.: Berán Lajos T:1- Hungary 1939-1945. "Large Hungarian Silver Gallantry Medal" silver-plated Br decoration, on ribbon. Sign.: BERÁN L. C:AU NMK 433.

24 000 HUF
64,86
70,59
20
1940. Erdélyi részek felszabadulásának emlékére cink emlékérem mellszalag nélkül (2x), egyik fül nélkül. Szign.:BERÁN T:2 ph. Hungary 1940. Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania zinc medal without ribbon (2x), one is without ring. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.
31803.

1940. "Erdélyi részek felszabadulásának emlékére" cink emlékérem mellszalag nélkül (2x), egyik fül nélkül. Szign.:BERÁN T:2 ph. Hungary 1940. "Commemorative Medal for the Liberation of Transylvania" zinc medal without ribbon (2x), one is without ring. Sign.:BERÁN L. C:XF NMK 428.

1 200 HUF
1940. Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért Br kitüntetés miniatűr, mellszalagon (15x15mm) T:2 Hungary 1940. National Defence Cross / For the Homeland Br decoration miniature with ribbon (15x15mm) C:XF NMK 442.
31804.

1940. "Nemzetvédelmi Kereszt / A Hazáért" Br kitüntetés miniatűr, mellszalagon (15x15mm) T:2 Hungary 1940. "National Defence Cross / For the Homeland" Br decoration miniature with ribbon (15x15mm) C:XF NMK 442.

8 000 HUF
~1944-1945. Repülőgép Lelövési Jelvény I.(?) fokozat préselt Al kitüntető jelvény kiváló állapotú eredeti pánttal T:2 előlap baloldalán sérülés ~1944-1945. Airplane Shooting Badge 1st(?) grade anodized Al badge with original strap in excellent condition C:XF damaged on the left side of the obverse Sallay 81/a
31805.

~1944-1945. "Repülőgép Lelövési Jelvény I.(?) fokozat" préselt Al kitüntető jelvény kiváló állapotú eredeti pánttal T:2 előlap baloldalán sérülés ~1944-1945. "Airplane Shooting Badge 1st(?) grade" anodized Al badge with original strap in excellent condition C:XF damaged on the left side of the obverse Sallay 81/a

42 000 HUF
113,51
123,53
~1945. HR (Hadirokkant) zománcozott Br jelvény T:1 Hungary ~1945. Invalid enamelled Br pin C:UNC
31806.

~1945. "HR (Hadirokkant)" zománcozott Br jelvény T:1 Hungary ~1945. "Invalid" enamelled Br pin C:UNC

1 400 HUF
31807.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF