Military

Number of items: 97

1916. Károly-Csapatkereszt miniatűr Br gomblyukjelvény, hátlapon MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ U 5. gyártói jelzéssel (15x15mm) T:2 Hungary 1916. Karl Troop Cross Br miniature button badge of the decoration with makers mark MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ U 5. (15x15mm) C:XF
31783.

1916. "Károly-Csapatkereszt" miniatűr Br gomblyukjelvény, hátlapon "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ U 5." gyártói jelzéssel (15x15mm) T:2 Hungary 1916. "Karl Troop Cross" Br miniature button badge of the decoration with maker's mark "MORZSÁNYI BUDAPEST ESKÜ U 5." (15x15mm) C:XF

6 000 HUF
1916. Károly-csapatkereszt Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2- Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration with original ribbon C:VF NMK 295.
31784.

1916. "Károly-csapatkereszt" Zn kitüntetés eredeti mellszalagon T:2- Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration with original ribbon C:VF NMK 295.

2 200 HUF
5,95
6,47
1916. Károly-csapatkereszt cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2  Hungary 1916. Charles Troop Cross Zn decoration without ribbon C:XF  NMK 295.
31785.

1916. "Károly-csapatkereszt" cink kitüntetés mellszalag nélkül T:2 Hungary 1916. "Charles Troop Cross" Zn decoration without ribbon C:XF NMK 295.

1 600 HUF
31786.

1 600 HUF
1916. Károly-csapatkereszt kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1916. original ribbon of the Charles Troop Cross decoration in good condition NMK 295.
31787.

1916. "Károly-csapatkereszt" kitüntetésének eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1916. original ribbon of the "Charles Troop Cross" decoration in good condition NMK 295.

1 000 HUF
1917. Károly Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés, BRONZE fémjel a peremen, mellszalag nélkül T:2 ph., patina Hungary 1917. Bronze Military Merit Medal gold plated Br decoration, with BRONZE hallmark on the edge, without ribbon C:XF edge error, patina NMK 326.
31788.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés, "BRONZE" fémjel a peremen, mellszalag nélkül T:2 ph., patina Hungary 1917. "Bronze Military Merit Medal" gold plated Br decoration, with "BRONZE" hallmark on the edge, without ribbon C:XF edge error, patina NMK 326.

5 000 HUF
1917. Károly Bronz Katonai Érdemérem aranyozott Br kitüntetés mellszalag és fémjel nélkül T:2  Hungary 1917. Bronze Military Merit Medal gold plated Br decoration without ribbon and hallmark C:XF NMK 326.
31789.

1917. "Károly Bronz Katonai Érdemérem" aranyozott Br kitüntetés mellszalag és fémjel nélkül T:2 Hungary 1917. "Bronze Military Merit Medal" gold plated Br decoration without ribbon and hallmark C:XF NMK 326.

5 000 HUF
1917. Tiszti Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya jelzett Ag kitüntetés, mellszalaggal, rajta kurzív K betű Szign.: Kautsch + 1917. Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch + 1917. Károly Bronz Vitézségi Érem Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2  Hungary 1917. Silver Gallantry Medal, 1st Class Ag decoration with hallmark, ribbon with cursive letter K. Sign.: Kautsch + 1917. Silver Gallantry Medal, 2nd Class hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign.: Kautsch + 1917. Bronze Gallantry Medal Br decoration with ribbon C:XF NMK: 302., 306., 310.
31790.

1917. "Tiszti Ezüst Vitézségi Érem I. osztálya " jelzett Ag kitüntetés, mellszalaggal, rajta kurzív "K" betű Szign.: Kautsch + 1917. "Károly Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya" jelzett Ag kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch + 1917. "Károly Bronz Vitézségi Érem" Br kitüntetés mellszalagon. Szign.: Kautsch T:2 Hungary 1917. "Silver Gallantry Medal, 1st Class" Ag decoration with hallmark, ribbon with cursive letter "K". Sign.: Kautsch + 1917. "Silver Gallantry Medal, 2nd Class" hallmarked Ag decoration on ribbon. Sign.: Kautsch + 1917. "Bronze Gallantry Medal" Br decoration with ribbon C:XF NMK: 302., 306., 310.

50 000 HUF
135,14
147,06
1918. Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded out of Combat original ribbon in good condition NMK 329.
31791.

1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" eredeti mellszalagja jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" original ribbon in good condition NMK 329.

1 000 HUF
9
1918. Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára eredeti mellszalagja korabeli átalakítása Sebesültek Érme eredeti mellszalagjára (egy hímzett vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded out of Combat original ribbon contemporary convert to Medal for Soldiers Wounded (with one embroidered red lane) in good condition NMK 329-ből NMK 328/a. From NMK 329 - to NMK 328/a.
31792.

1918. "Sebesültek Érme nem hadieszköztől sérültek számára" eredeti mellszalagja korabeli átalakítása "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagjára (egy hímzett vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded out of Combat" original ribbon contemporary convert to "Medal for Soldiers Wounded" (with one embroidered red lane) in good condition NMK 329-ből NMK 328/a. From NMK 329 - to NMK 328/a.

1 000 HUF
9
1918. Sebesültek Érme eredeti mellszalagja (két vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded original ribbon (with two red lanes) in good condition NMK 328/b.
31793.

1918. "Sebesültek Érme" eredeti mellszalagja (két vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. "Medal for Soldiers Wounded" original ribbon (with two red lanes) in good condition NMK 328/b.

1 000 HUF
10
1918. Sebesültek Érme eredeti mellszalagja (három vörös sávval) jó állapotban Hungary 1918. Medal for Soldiers Wounded original ribbon (with three red lanes) in good condition NMK 328/c.
31794.

1 000 HUF
14

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF