Military

Number of items: 97

1985. Duna hadgyakorlat arany fokozat magyar, szovjet, csehszlovák festett részvételi jelvény (30mm) T:2
31820.

1985. "Duna hadgyakorlat arany fokozat" magyar, szovjet, csehszlovák festett részvételi jelvény (30mm) T:2

1 800 HUF
1987. Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem 30 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban + adományozó oklevél Kárpáti Ferenc honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével T:2 hátoldali aranyozás kopott NMK 656
31821.

1987. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 30 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban + adományozó oklevél Kárpáti Ferenc honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével T:2 hátoldali aranyozás kopott NMK 656

1 400 HUF
1996. A Tiszti Szolgálati Jel I., II., III. fokozata, 3db klf tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon + 1996. Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I., II., III. fokozata, 3db klf ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon + 1992. Honvédelemért Kitüntető Cím I., II., III. fokozata 3db klf zománcozott kitüntetés, aranyozott/ezüstözött/bronz államcímerrel mellszalagon + 1992. Szolgálati Jel (érdem után) I., II. és III. fokozata 3db klf tombak kitüntetés mellszalagon T:1 / Hungary 1996. Distinction for an Officer in Service, 1st, 2nd and 3rd Grade 3pcs of diff, enamelled, golded, silvered tombac decorations with ribbons + Hungary 1996. Distinction for a NCOs Service, 1st, 2nd and 3rd Grade 3pcs of diff, silvered tombac decorations with golded and enamelled coat of arms, with ribbons + Hungary 1992. Title of Merit (for Defence), 1st, 2nd and 3rd Grade 3pcs of diff decorations with golded/silvered/bronze coat of arms, with ribbons + Hungary 1992. Distinction for Service (for Merit), 1st, 2nd and 3rd Grade 3pcs of diff tombac decorations with ribbons, C:UNC NMK 794, 795, 796, 797, 798, 799, 791, 792, 793, 785, 786, 787.
31822.

1996. "A Tiszti Szolgálati Jel I., II., III. fokozata", 3db klf tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon + 1996. "Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I., II., III. fokozata", 3db klf ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon + 1992. "Honvédelemért Kitüntető Cím I., II., III. fokozata" 3db klf zománcozott kitüntetés, aranyozott/ezüstözött/bronz államcímerrel mellszalagon + 1992. "Szolgálati Jel (érdem után) I., II. és III. fokozata" 3db klf tombak kitüntetés mellszalagon T:1 / Hungary 1996. "Distinction for an Officer in Service, 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff, enamelled, golded, silvered tombac decorations with ribbons + Hungary 1996. "Distinction for a NCO's Service, 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff, silvered tombac decorations with golded and enamelled coat of arms, with ribbons + Hungary 1992. "Title of Merit (for Defence), 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff decorations with golded/silvered/bronze coat of arms, with ribbons + Hungary 1992. "Distinction for Service (for Merit), 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff tombac decorations with ribbons, C:UNC NMK 794, 795, 796, 797, 798, 799, 791, 792, 793, 785, 786, 787.

32 000 HUF
86,49
94,12
2004. Károly Császár Imaszövetség / Károly császár (IV. Károly) boldoggá avatása aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:2 2004. Emperor Karl League of Prayers / Beatification of Emperor Karl gilt metal medallion with ribbon C:XF Márton 105/2
31823.

2004. "Károly Császár Imaszövetség / Károly császár (IV. Károly) boldoggá avatása" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:2 2004. "Emperor Karl League of Prayers / Beatification of Emperor Karl" gilt metal medallion with ribbon C:XF Márton 105/2

12 000 HUF
32,43
35,29
DN Katonai Középiskolák Élenjáró Növendék ezüstözött és Kiváló Növendék aranyozott, műgyantás jelvénye T:1
31824.

DN Katonai Középiskolák "Élenjáró Növendék" ezüstözött és "Kiváló Növendék" aranyozott, műgyantás jelvénye T:1

2 000 HUF
DN Katonai Főiskolák 4xklf műgyantás jelvénye (Kun Béla Zászlósképző Iskola, Kossuth Lajos Katonai Főiskola, Zalka Máté Katonai Főiskola, Egyetemi Végzettségi tiszti jelvény) T:1
31825.

4 000 HUF
DN Kiváló Szolgálatért Érdemrend aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűr szalagsávval, eredeti tokban + A Haza Szolgálagáért Érdemérem arany fokozata mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban + Kiváló Századparancsnok és Aranykoszorús Kiváló Századparancsnok jelvények T:1-2
31826.

DN "Kiváló Szolgálatért Érdemrend" aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűr szalagsávval, eredeti tokban + "A Haza Szolgálagáért Érdemérem arany fokozata" mellszalagon, szalagsávval, eredeti tokban + "Kiváló Századparancsnok" és "Aranykoszorús Kiváló Századparancsnok" jelvények T:1-2

3 000 HUF
DN Magyar Néphadsereg - Élenjáró kitüntető jelvények, eredeti pántokkal, a darabok rögzített és csavaros számokkal (12xklf) T:1-2
31827.

DN "Magyar Néphadsereg - Élenjáró" kitüntető jelvények, eredeti pántokkal, a darabok rögzített és csavaros számokkal (12xklf) T:1-2

6 500 HUF
17,57
19,12
DN Magyar Néphadsereg Katonai Tízpróba 5xklf jelvény, vas, bronz, ezüst, arany és aranykoszorús fokozat T:1-2
31828.

DN "Magyar Néphadsereg Katonai Tízpróba" 5xklf jelvény, vas, bronz, ezüst, arany és aranykoszorús fokozat T:1-2

2 800 HUF
7,57
8,24
Ausztria DN Ausztriáért / 1914-1918 Br kitüntetés eredeti mellszalagon, kardokkal (36mm) T:1-,2 Austria ND Für Österreich / 1914-1918 Br medal with original ribbon with swords (36mm) C:AU,XF
31829.

Ausztria DN "Ausztriáért / 1914-1918" Br kitüntetés eredeti mellszalagon, kardokkal (36mm) T:1-,2 Austria ND "Für Österreich / 1914-1918" Br medal with original ribbon with swords (36mm) C:AU,XF

3 000 HUF
10
Ausztria DN Ausztriáért / 1914-1918 aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon (36mm) T:1-,2 Austria ND Für Österreich / 1914-1918 gilded Br medal with original ribbon (36mm) C:AU,XF
31830.

Ausztria DN "Ausztriáért / 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon (36mm) T:1-,2 Austria ND "Für Österreich / 1914-1918" gilded Br medal with original ribbon (36mm) C:AU,XF

3 800 HUF
10,27
11,18
Ausztria 1928. Tirol Emlékérem 1914-1918 Br kitüntetés modern mellszalagon. A Haza védelmezői 1914-1918, Tirol. Szign.: TJ T:2 Austria 1928. Tyrol Commemorative Medal 1914-1918 Br medallion with modern ribbon Das Land Tirol - den Verteidgern des Vaterlandes 1914-1918. Sign: TJ C:XF
31831.

Ausztria 1928. "Tirol Emlékérem 1914-1918" Br kitüntetés modern mellszalagon. "A Haza védelmezői 1914-1918, Tirol". Szign.: TJ T:2 Austria 1928. "Tyrol Commemorative Medal 1914-1918" Br medallion with modern ribbon "Das Land Tirol - den Verteidgern des Vaterlandes 1914-1918". Sign: TJ C:XF

4 800 HUF
12,97
14,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF