1987. "Szolgálati Érdemérem - Honvédelmi Érdemérem" 30 év után, aranyozott Br kitüntetés mellszalagon eredeti tokban + adományozó oklevél Kárpáti Ferenc honvédelmi miniszter aláírásával és a Magyar Népköztársaság honvédelmi miniszterének körbélyegzőjével T:2 hátoldali aranyozás kopott
NMK 656
1996. "A Tiszti Szolgálati Jel I., II., III. fokozata", 3db klf tűzzománcozott, aranyozott, ezüstözött tombak kitüntetés mellszalagon + 1996. "Tiszthelyettesi Szolgálati Jel I., II., III. fokozata", 3db klf ezüstözött tombak kitüntetés, aranyozott és zománcozott államcímerrel, mellszalagon + 1992. "Honvédelemért Kitüntető Cím I., II., III. fokozata" 3db klf zománcozott kitüntetés, aranyozott/ezüstözött/bronz államcímerrel mellszalagon + 1992. "Szolgálati Jel (érdem után) I., II. és III. fokozata" 3db klf tombak kitüntetés mellszalagon T:1 / Hungary 1996. "Distinction for an Officer in Service, 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff, enamelled, golded, silvered tombac decorations with ribbons + Hungary 1996. "Distinction for a NCO's Service, 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff, silvered tombac decorations with golded and enamelled coat of arms, with ribbons + Hungary 1992. "Title of Merit (for Defence), 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff decorations with golded/silvered/bronze coat of arms, with ribbons + Hungary 1992. "Distinction for Service (for Merit), 1st, 2nd and 3rd Grade" 3pcs of diff tombac decorations with ribbons, C:UNC
NMK 794, 795, 796, 797, 798, 799, 791, 792, 793, 785, 786, 787.
2004. "Károly Császár Imaszövetség / Károly császár (IV. Károly) boldoggá avatása" aranyozott fém kitüntetés mellszalagon T:2
2004. "Emperor Karl League of Prayers / Beatification of Emperor Karl" gilt metal medallion with ribbon C:XF
Márton 105/2
DN Katonai Főiskolák 4xklf műgyantás jelvénye (Kun Béla Zászlósképző Iskola, Kossuth Lajos Katonai Főiskola, Zalka Máté Katonai Főiskola, Egyetemi Végzettségi tiszti jelvény) T:1
Ausztria DN "Ausztriáért / 1914-1918" Br kitüntetés eredeti mellszalagon, kardokkal (36mm) T:1-,2
Austria ND "Für Österreich / 1914-1918" Br medal with original ribbon with swords (36mm) C:AU,XF
Ausztria DN "Ausztriáért / 1914-1918" aranyozott Br kitüntetés eredeti mellszalagon (36mm) T:1-,2
Austria ND "Für Österreich / 1914-1918" gilded Br medal with original ribbon (36mm) C:AU,XF
Ausztria 1928. "Tirol Emlékérem 1914-1918" Br kitüntetés modern mellszalagon. "A Haza védelmezői 1914-1918, Tirol". Szign.: TJ T:2
Austria 1928. "Tyrol Commemorative Medal 1914-1918" Br medallion with modern ribbon "Das Land Tirol - den Verteidgern des Vaterlandes 1914-1918". Sign: TJ C:XF