Military

Number of items: 97

1951. Közbiztonsági Érem bronz fokozata a karhatalom tagjai részére T:2 Hungary 1951. Public Security Medal for the members of the Armed Forces, bronze grade C:XF NMK 554
31808.

1951. "Közbiztonsági Érem" bronz fokozata a karhatalom tagjai részére T:2 Hungary 1951. "Public Security Medal" for the members of the Armed Forces, bronze grade C:XF NMK 554

1 600 HUF
1959. Tanácsköztársasági Emlékérem ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel + ~1960-1970. Munkásőr Br kitüntetés, szalagon T:2 NMK 701.
31809.

1959. "Tanácsköztársasági Emlékérem" ezüstözött Br kitüntetés mellszalaggal, miniatűrrel + ~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, szalagon T:2 NMK 701.

2 000 HUF
~1960. Hadsereg Bajnokság bronz fokozat (2xklf, egyik ritkább előfordulású évszámmal ellátott jelvény), arany fokozat (1x) zománcozott jelvény (46x37mm) T:2
31810.

4 000 HUF
~1960-1970. Munkásőr Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, sérült tokban + DN Munkásőrség - Kiváló Parancsnok Br kitüntetés, mellszalagon, eredeti, sérült tokban + DN Munkásőrség - 5 éves szolgálati jelvény zománcozott jelvény (zománchiba), eredeti tokban + DN Munkásőr festett, sorszámozott állományjelvény T:2 NMK 708.
31811.

~1960-1970. "Munkásőr" Br kitüntetés, mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti, sérült tokban + DN "Munkásőrség - Kiváló Parancsnok" Br kitüntetés, mellszalagon, eredeti, sérült tokban + DN "Munkásőrség - 5 éves szolgálati jelvény" zománcozott jelvény (zománchiba), eredeti tokban + DN "Munkásőr" festett, sorszámozott állományjelvény T:2 NMK 708.

3 200 HUF
8,65
9,41
1964. Kiváló Szolgálatért Érdemrend aranyozott, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, miniatűrrel szalagsávon, eredeti tokban + 1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany fokozat zománcozott aranyozott Br kitüntetés mellszalagon, eredeti tokban + 1965. Szolgálati Érdemérem - A Haza Fegyveres Szolgálatában 35 év után, zománcozott Br kitüntetés mellszalagon, szalagsávval, díszdobozban T:1-2 egyik tok sérült NMK.: 615, 696, 624
31812.

3 000 HUF
1964. A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozat zománcozott aranyozott, ezüstözött illetve Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokokban T:1 NMK.: 696-698.
31813.

1964. "A Haza Szolgálatáért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozat" zománcozott aranyozott, ezüstözött illetve Br kitüntetések mellszalagon, eredeti tokokban T:1 NMK.: 696-698.

2 000 HUF
1964-1965. A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 év 7xklf műgyantás kitüntetés mellszalagon, 3db közülük szalagsávval, mind eredeti tokban T:1 3db tok sérült NMK 623-629.
31814.

1964-1965. "A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 10, 15, 20, 25, 30, 35, 40 év" 7xklf műgyantás kitüntetés mellszalagon, 3db közülük szalagsávval, mind eredeti tokban T:1 3db tok sérült NMK 623-629.

12 000 HUF
32,43
35,29
1964-1965. A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 15, 20, 25, 30 év 4xklf zománcozott kitüntetés mellszalagon, mind eredeti tokban T:1 2db tok sérült NMK 624-627.
31815.

1964-1965. "A Haza Fegyveres Szolgálatáért Érdemérem - 15, 20, 25, 30 év" 4xklf zománcozott kitüntetés mellszalagon, mind eredeti tokban T:1 2db tok sérült NMK 624-627.

4 400 HUF
11,89
12,94
~1970-1980. Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló tiszti jelvény, aranyozott, műgyantás fém jelvény (40x40mm) T:1-
31816.

~1970-1980. "Katonai és Politikai Kiképzésben Kiváló" tiszti jelvény, aranyozott, műgyantás fém jelvény (40x40mm) T:1-

2 000 HUF
31817.

3 400 HUF
9,19
10,00
1977. 20 éves a Munkásőrség - De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely az osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától Br plakett eredeti tokban (104x70mm) + 1982. Munkásőrség - 25 év aranyozott, műgyantás jelvény eredeti tokban + ~1960. Munkásőr 5 éves szolgálati műgyantás jelvény eredeti tokban T:1-2
31818.

1977. "20 éves a Munkásőrség - De elvtársaim! Ez az a munkásság, mely az osztályharcban vasba öltözött... / Emlékül a Munkásőrség alapító tagjának a Munkásőrség országos parancsnokától" Br plakett eredeti tokban (104x70mm) + 1982. "Munkásőrség - 25 év" aranyozott, műgyantás jelvény eredeti tokban + ~1960. "Munkásőr" 5 éves szolgálati műgyantás jelvény eredeti tokban T:1-2

3 200 HUF
8,65
9,41
1979. Fegyverbarátságért Érdemérem arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések miniatűrökkel, eredeti tokokban T:1 Hungary 1979. Medal for Weapon Friendship Golden, Silver and Bronze Grade enamelled, gold plated, silver plated and bronze decorations with miniatures in original cases C:UNC NMK 717-719.
31819.

1979. "Fegyverbarátságért Érdemérem" arany, ezüst és bronz fokozata, zománcozott, aranyozott, ezüstözött és bronz kitüntetések miniatűrökkel, eredeti tokokban T:1 Hungary 1979. "Medal for Weapon Friendship" Golden, Silver and Bronze Grade" enamelled, gold plated, silver plated and bronze decorations with miniatures in original cases C:UNC NMK 717-719.

8 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF