Number of items: 356

Eduard Fuchs: Az ujkor erkölcstörténete. Harmadik kötet. Polgári kor. Gergely Győző és Bálint Lajos fordítása. hn., én., Világirodalom kiadás. Egészvászon kötésben, kopott borítóval, de egyébként szép állapotban.
17591.

2 000 HUF
Bazsov: A rézhegyek királynője. Rab Zsuzsa fordítása. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötésben, kopottas állapotban, a borító levált.
17592.

1 000 HUF
Vegyes könyvtétel, 9 db: Dickens: Copperfield Dávid III-VI. köt., Nickleby Miklós I. köt., Kis Dorrit. IV. köt., Nagy várakozások. III. köt.; Móricz Zsigmond: Shakespeare; Denise Leblond-Zola: Zola. Élete, munkája, küzdelme. Bp., én., Gutenberg-Fehér Holló-Renaissance. Kiadói papírkötésekben, változó állapotban, a Móricz kötet gerince elvált a borítótól.
17593.

2 000 HUF
Puszta Sándor versek. Bp., 1940, Szent István-Társulat. Eredeti papírkötésben.
17594.

800 HUF
17595.

2 400 HUF
Mező Ferenc: Háromezeréves Ifjúság. Bp., 1947, Egyetemi Nyomda. Kopottas kiadói papírborításban.
17596.

1 000 HUF
Fábián László: Az utolsó zsoké. Bp.,1986., Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
17597.

1 000 HUF
Márai Sándor: Válás Budán. Bp., é.n., Révai. Átkötött modern kötésben, kissé kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.
17598.

2 000 HUF
Czóbel Minka: Nyírfa lombok. Bp., 1891, Révai. Második kiadás. Kiadói papírkötésben, kissé laza fűzéssel. a címlapon az 1890-es évszám szerepel, míg a borítón az 1891-es.
17599.

1 600 HUF
Pettkó-Szandtner Tibor: A magyar kocsizás. Bp., 1984, Múzsák. 1931-es kiadás reprint kiadása. Kiadói papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kissé dohos.
17600.

2 000 HUF
Király Jenő: Karády mítosza és mágiája. Budapest, 1989, Háttér Lap- és Könyvkiadó. Kiadói illusztrált kartonált papírkötésben, jó állapotban
17601.

800 HUF
Kovács Ernő: Kölcsey Ferenc klasszikus műveltsége. Debrecen, 1931., (Hódmezővásárhely, Dura Lajos-ny.), 112 p. Papírkötésben, hiányos, sérült borítóval, laza fűzéssel. A szerző által dedikált.
17602.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF