https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Other rarities

Number of items: 356

Auction is over! Item soon called at the auction hall
mándi Nagy Endre: Kilenc országon keresztül. Európa legendái. Bp.,1941, Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, laza fűzéssel, részben kijáró lapokkal.
17579.

mándi Nagy Endre: Kilenc országon keresztül. Európa legendái. Bp.,1941, Bethlen Gábor. Kiadói papírkötés, laza fűzéssel, részben kijáró lapokkal.

 
Sold
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
1
Péterfy Jenő összegyűjtött művei 1-3. köt. Bp.,1901-1903,Franklin, LX+416;506+2;IV+598+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, az I. kötetből a könyvtest, a 17-416. oldalak között kijár.
17580.

Péterfy Jenő összegyűjtött művei 1-3. köt. Bp.,1901-1903,Franklin, LX+416;506+2;IV+598+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, az I. kötetből a könyvtest, a 17-416. oldalak között kijár.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Asbóth János társadalom-politikai beszédei. Bp., 1898, Szent-Gellert-nyomda. XXIV, 640 p. Kiadói, viseletes, sérült, gerincén ragasztócsíkkal ellátott félbőrkötésben. A kötés felszakadt, egy ív levált.
17581.

Asbóth János társadalom-politikai beszédei. Bp., 1898, Szent-Gellert-nyomda. XXIV, 640 p. Kiadói, viseletes, sérült, gerincén ragasztócsíkkal ellátott félbőrkötésben. A kötés felszakadt, egy ív levált.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Dictionar Romin-Maghiar. Román-magyar szótár. Szerk.: Kelemen Béla. (Bukarest), 1957, Editura Stiintifica. Román és magyar nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, a címlap és pár lap javított, kissé foltos.
17582.

Dictionar Romin-Maghiar. Román-magyar szótár. Szerk.: Kelemen Béla. (Bukarest), 1957, Editura Stiintifica. Román és magyar nyelven. Átkötött egészvászon-kötés, a címlap és pár lap javított, kissé foltos.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Gyulai Ágost: Háborús antológia. Bp., é. n., Élet Rt. Javított, kicsit elváló díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
17583.

Gyulai Ágost: Háborús antológia. Bp., é. n., Élet Rt. Javított, kicsit elváló díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Tegnér Ézsaiás: A Frithiof-monda. Ford.: Győry Vilmos. Ekwall Kanut 12 rézfénnyomatú képével. Bp., é.n.,Athenaeum, 1 t.+123 p.+12 t. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17584.

Tegnér Ézsaiás: A Frithiof-monda. Ford.: Győry Vilmos. Ekwall Kanut 12 rézfénnyomatú képével. Bp., é.n.,Athenaeum, 1 t.+123 p.+12 t. Szövegközti illusztrációkkal. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Vegyes könyvtétel, 6 db:  No. IV. The Royal Readers. The Royal School Series. London, 1908, Thomas Nelson and Sons. Angol nyelven.; Robert Hichens: The Fruitful Vine. London, 1912., T. Fischer Unwin. Angol nyelven.;  Charles Dickens: A Christmas Carol.Shaksperes Merchant of Venice. Bielefeld-Leipzig,1909-1912, Velhagen&Klasing. Angol és német nyelven.; Schiller: Wallenstein. Bp., 1888., Hunyadi Ferenc.; Colon Fernand: Columbus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Bp., 1882., Eggenberger. Különféle kötésben, változó állapotban, Columbus Kristóf élete kötet rossz állapotban.
17585.

Vegyes könyvtétel, 6 db: No. IV. The Royal Readers. The Royal School Series. London, 1908, Thomas Nelson and Sons. Angol nyelven.; Robert Hichens: The Fruitful Vine. London, 1912., T. Fischer Unwin. Angol nyelven.; Charles Dickens: A Christmas Carol.Shakspere's Merchant of Venice. Bielefeld-Leipzig,1909-1912, Velhagen&Klasing. Angol és német nyelven.; Schiller: Wallenstein. Bp., 1888., "Hunyadi Ferenc."; Colon Fernand: Columbus Kristóf élete és Amerika felfedezése. Bp., 1882., Eggenberger. Különféle kötésben, változó állapotban, "Columbus Kristóf élete" kötet rossz állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Szomaházy István munkái 4 kötet. (Aranyköd, Az utolsó gárdista, A kétszívű Pethő, A százhuszéves asszony.) Bp., 1908-1909.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban. kissé kopott, kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.
17586.

Szomaházy István munkái 4 kötet. (Aranyköd, Az utolsó gárdista, A kétszívű Pethő, A százhuszéves asszony.) Bp., 1908-1909.,Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, változó állapotban. kissé kopott, kissé foltos borítókkal, de alapvetően jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
0
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár VII. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bp.-Bukarest, 1995, Akadémiai Kiadó-Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés.
17587.

Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár VII. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bp.-Bukarest, 1995, Akadémiai Kiadó-Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
Vegyes, erotikus tétel, 4 db. B. Élthes Eszter: Óda az erotikához avagy a szexualitás védelmében. Vitairat. Bp., 1987,Editorg. Reich Károly illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopott állapotban. + Mario Soldati: Erotikus fantáziák. (Capriccio). Magyarósi Gizella fordítása. Bp., 1990, MOKÉP-Európa Könyvkiadó. Papírkötésben, szép állapotban. + John Cleland: Egy örömlány emlékiratai. Fanny Hill. hn., én., Glória. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. + Ezeregyéjszaka. A szalukok története. Sic itur ad astra. 4. Bp.,én.,Astra, (Anonymus-ny.), 23+1 p. Kiadói papírkötés, a borító hátán firkával.
17588.

Vegyes, erotikus tétel, 4 db. B. Élthes Eszter: Óda az erotikához avagy a szexualitás védelmében. Vitairat. Bp., 1987,Editorg. Reich Károly illusztrációval. Kiadói papírkötés, kopott állapotban. + Mario Soldati: Erotikus fantáziák. (Capriccio). Magyarósi Gizella fordítása. Bp., 1990, MOKÉP-Európa Könyvkiadó. Papírkötésben, szép állapotban. + John Cleland: Egy örömlány emlékiratai. Fanny Hill. hn., én., Glória. Papírkötésben, kissé kopott állapotban. + Ezeregyéjszaka. A szalukok története. Sic itur ad astra. 4. Bp.,én.,Astra, (Anonymus-ny.), 23+1 p. Kiadói papírkötés, a borító hátán firkával.

 
Sold
Starting price:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Number of bids:
3
Megfagyott Muzsikusok. 1898-1974. Szerk.: Gerle János. Bp.,1987, Bercsényi 28-30 A BME építészhallgatóinak kiadványa. Kiadói papírkötés.
17589.

Megfagyott Muzsikusok. 1898-1974. Szerk.: Gerle János. Bp.,1987, Bercsényi 28-30 A BME építészhallgatóinak kiadványa. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
3
Hitvallás és hitvallás. Magyar mérnökök, orvosok és természettudósok írásai. 1-2. köt. Szerk.: ifj. Farsang Árpád, Fodor András. Bp., 1998, Mundus. Kiadói papírkötés.
17590.

Hitvallás és hitvallás. Magyar mérnökök, orvosok és természettudósok írásai. 1-2. köt. Szerk.: ifj. Farsang Árpád, Fodor András. Bp., 1998, Mundus. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment