Number of items: 356

Révai Nagy Lexikona I-XXI. kötet. (Teljes!) +Magyarország a XX. Században. I-II. köt. Szekszárd, 1989-1997, Szépirodalmi-Babits Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés, szép állapotban.
17518.

20 000 HUF
54,05
58,82
Tegnap a Gyimesben jártam. Gyimes-völgyi lírai dalok. Kallós Zoltán és Martin György gyűjtése. Szerk.: Domokos Mária. Kósa László bevezetőjével. Bp.,1989., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17519.

2 800 HUF
7,57
8,24
Katona József: Bánk bán. Dráma öt felvonásban. Csók István képeivel illusztrált díszkiadás. A Pesti Napló ajándéka előfizetőinek. Bp., 1899, Pesti Napló, 1 t. (címkép)+ LXXXIII+167 p.+ 4 t. (hártyapapírral.) Hegedűs Geiger Richárd által tervezett borítóval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott borítóval, sérült gerinccel, kijáró elülső szennylappal,
17520.

2 800 HUF
7,57
8,24
Tegnér Ézsaiás: A Frithiof-monda. Ford.: Győry Vilmos. Ekwall Kanut 12 rézfénnyomatú képével, a szerző arcképével és számos szövegképpel. Bp.,[1891], Athenaeum, 1 t.+123 p.+12 t. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, foltos, kissé kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal.
17521.

5 000 HUF
Bánffy Miklós: Erdélyi történet. I-III. rész. I. rész: Megszámláltattál. I-II. köt.; II. rész: És hijjával találtattál I-II. köt.; III. rész: Darabokra szaggattatol. Bp., 1935-1940.,Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, a És hijjával találtattál I. kötetben egy lapon kis hiánnyal (135/136.)
17522.

Bánffy Miklós: Erdélyi történet. I-III. rész. I. rész: Megszámláltattál. I-II. köt.; II. rész: És hijjával találtattál I-II. köt.; III. rész: Darabokra szaggattatol. Bp., 1935-1940.,Révai. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kis kopásnyomokkal, a "És hijjával találtattál I. kötetben" egy lapon kis hiánnyal (135/136.)

3 000 HUF
17523.

6 000 HUF
Verne Gyula: Sándor Mátyás I-II. Fordította: Huszár Imre. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban, illusztrációkkal.
17524.

10 000 HUF
27,03
29,41
Verne Gyula: Két évi vakáció I-II. Fordította: Huszár Imre. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Negyedik, egyedül jogosított magyar képes kiadás. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon kötésben, az egyiknek sérült a gerince, illusztrációkkal.
17525.

10 000 HUF
27,03
29,41
Verne Gyula: Utazás a Holdba. Kilencvenhét óra és husz perc alatt. Fordította Gaal Mózes. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 238 p. Fekete-fehér illusztrációkkal. Hatodik, egyedül jogosított képes kiadás. Kiadói illusztrált, festett, aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kis kopásnyomokkal, de egyébként szép állapotban.
17526.

5 000 HUF
Verne Gyula: Az úszó város. Az ostrom-záron keresztül! Fordította: Zigány Árpád. Egyedül jogosított magyar képes kiadás. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Ajándékozói bejegyzéssel, illusztrációkkal. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas állapotban.
17527.

5 000 HUF
Verne Gyula: A Szahara Tengere. (LInvasion de la Mer) Fordította: Dánielné Lengyel Laura. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 234 p. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon kötés. Ajándékozói bejegyzéssel, illusztrációkkal, a borítója picit kopott, de ezt leszámítva szép állapotban van.
17528.

Verne Gyula: A Szahara Tengere. (L'Invasion de la Mer) Fordította: Dánielné Lengyel Laura. Budapest, é.n., Franklin-Társulat, 234 p. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon kötés. Ajándékozói bejegyzéssel, illusztrációkkal, a borítója picit kopott, de ezt leszámítva szép állapotban van.

6 000 HUF
11
Verne Gyula: A chancellor. Kazallon J.R. uti naplója. Fordította: Vértesi Arnold. Bp., é.n., Franklin-Társulat. Aranyozott, festett, illusztrált kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas, de egyébként szép állapotban, illusztrációkkal.
17529.

6 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF