Number of items: 356

Verne Gyula: A gőzház. Ford.: Szász Károly. Bp., én.,Franlin, 356 p. Oldalszámozáson belül egészoldalas fekete-fehér képekkel illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17530.

6 000 HUF
Verne Gyula: A hódító Robur. Ford.: Huszár Imre. Bp., én.,Franlin, 260 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés, szétvált kötéssel, megviselt állapotban.
17531.

5 000 HUF
Verne Gyula: Egy khinai viszontagságai Khinában. [Bp., én.,Franlin],3+240 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, hiányzó címlappal, kissé kopott borítóval.
17532.

6 000 HUF
Verne Gyula: Három orosz és három angol kalandjai. Ford.: Nagy István. Bp., 1904., Franklin, 286+2 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
17533.

6 000 HUF
Verne Gyula: Servadac Hector. [Bp., é.n., Frankli], 330+6 p.Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hiányzó címlappal, kissé foltos lapélekkel.
17534.

6 000 HUF
Jules Verne: A Föld felfedezése. A híresebb utazók története a legrégibb időktől a XVIII-ik századig. I-II. köt.[Egybekötve.] Ford.: Dr. Brózik Károly. Bp.,(1880)-1882,Franklin-ny., XVI+464; VIII+447 p. Aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, apró kopásnyomokkal.
17535.

6 000 HUF
21
Verne Gyula: Grant kapitány gyermekei. I-II. köt. [Egy kötetben.] Ford.: Vértesi Arnold. Bp., én.,Franlin,237+3;271+4 p.Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott félvászon-kötés.
17536.

6 000 HUF
9 db Verne regény sorozat kötésben nagyrészt + Jankovich Ferenc 6 könyve, sorozatkötésben
17537.

100 HUF
0,27
0,29
29
Ady Endre: A menekülő élet. Bp.,1919, Pallas. Második kiadás, 141+3 p. Kiadói papírkötésben, szakadásokkal, ragasztásokkal, sérült gerinccel, bejegyzéssel.
17538.

1 000 HUF
Ady Endre: Vallomások és tanulmányok. (Bp., 1911.) Nyugat. (Világosság ny.) 101 + [1] p. Első kiadás. Kiadói papírkötésben, sarkán kopásokkal
17539.

2 000 HUF
17540.

4 000 HUF
17541.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF