Number of items: 356

Omár Khájjám: Rubiájját. Ford.: Szabó Lőrinc. Gépelt példány, 1952-es ajándékozási sorokkal. Aranyozott félvászon-kötésben. Ritka.
17603.

5 000 HUF
Gonda József: Új oltár, új istenek. Hódmezővásárhely, 1907., Roth Antal, 156+4 p. Kiadói egészvászon-kötés, foltos.
17604.

1 000 HUF
17605.

1 200 HUF
Leel-Őssy Albert (Csintalan Bertalan (1853-?)): Mezei virágok. Költemények. Kötegyán,é.n.,Szerző,(Gyula, Dobay János-ny.),2+145 p. Átkötött félvászon-kötésben, kopott borítóval, hiányos gerinccel, névbejegyzéssel, kissé foltos lapokkal, kissé laza fűzéssel, az eredeti elülső papírborítót bekötötték. Ritka!
17606.

1 200 HUF
Löwy Árpád: Disznólkodni szabad. Vál., átdolgozta és az előszót, valamint a megjegyzéseket írta, az illusztrációkat készítette: Horváth Gitta. Bp., 1989., Orient. Kiadói egészvászon-kötés.
17607.

1 400 HUF
Farkas Károly: Aranykalászok. Költemények. Hódmezővásárhely,1925., Roth Antal, 96 p. Kiadói szakadozott papírkötésben.
17608.

1 000 HUF
Erdei Károly: Gyalog Párisba, s vissza. Debrecen, 1901., Város Nyomda, X+98 p. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Felvágatlan lapokkal. A szerző által dedikált.
17609.

1 200 HUF
Lévai Jenő: A hősök hőse. Bajcsy-Zsilinszky Endre a demokrácia vértanúja. Bp., 1945, Müller Károly. Kiadói papír borításban, kopottas állapotban.
17610.

1 000 HUF
Magyar nyelvvédő könyv. Közrebocsátották: Pintér Jenő és munkatársai. Bp.,1938, Sárkány Nyoma Rt., 144 p. Kiadói papírkötés, kissé szamárfüles
17611.

1 000 HUF
Magyar iparosok nyelvvédő könyve. Férfi iparágak 2. rész. szerk: Pintér Jenő és munkatársai. Bp.,1939, Sárkány Nyoma Rt.,  Kiadói papírkötés,
17612.

1 000 HUF
Hatvany Lili (szerk.): Öltözködés és divat. Feiks Jenő illusztrációival. Bp.,é.n.,Az Est-Pesti Napló. Kiadói egészvászon-kötés, foltos borítóval.
17613.

1 200 HUF
Czettler, Éber. Friedrich, Györki, Mónus: Válasz gróf Károlyi Imrének a kapitalista világrend válsága c. könyvére. Bp., 1931. Gutenberg. Kiadói papírkötésben.
17614.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF