Books: History Number of items: 141
2138921
15835
376
Books: History
Other collectibles
Szelényi Károly: Ungarn. Bp., 1990, Officina Nova. 3. Kiadás. Színes fotókkal gazdagon illusztrált kötet. Német nyelven Kiadói vászonkötés. Kiadói papír védőborítóval. Jó állapotban. 2158043
15836
376
Books: History
Other collectibles
Nyelvünk a reformkorban. (Tanulmánygyűjtemény.) Szerk.: Pais Dezső. Bp., 1955., Akadémiai Kiadó. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban, kissé kopott borítóval. Megjelent 1700 példányban.
2138889
15837
376
Books: History
Other collectibles
Száva Péter (szerk.):Magyarország felszabadítása. Tanulmányok hazánk felszabadításának történetéből. Bp., 1975, Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány. 2138896
15838
376
Books: History
Other collectibles
Kosály Márta (szerk.): Magyarország 25 év tükrében. Bp., 1970, Panoráma. Kiadói egészvászon kötés. Kiadói papír védőborítóval. Volt könyvtári példány. 2205938
15839
376
Books: History
Other collectibles
Apponyi Albert et al.: Igazságot Magyarországnak. A trianoni békeszerződés következményeinek ismertetése és bírálata. Bp., 1928, Magyar Külügyi Társaság,(Budapesti Hírlap-ny.), 8+402 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos lapok, hiányzó szennylapok térkép-mellékletek nélkül.
1 000 HUF
2213341
15840
376
Books: History
Other collectibles
Szendrei László: Erdélyi vajdák és fejedelmek. Bp., 2009. Novum. Kiadói kartonálásban
1 600 HUF
2213337
15841
376
Books: History
Other collectibles
Erdély története napjainkig I-III. kötet. Szerk.: Köpeczi Béla. Bp., 1988, Akadémiai Kiadó. Második kiadás. Kiadói egészvászon kötésben, kiadói papírborítóban.
2 000 HUF
2160052
15842
376
Books: History
Other collectibles
3 600 HUF
2192325
15843
376
Books: History
Other collectibles
Strabón: Geógraphika. Bp., 1977, Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, papír védőborítóval.
2 000 HUF
2187755
15844
376
Books: History
Other collectibles
1 000 HUF
2187760
15845
376
Books: History
Other collectibles
Szamota István: Magyar oklevél-szótár. Pótlék a magyar nyelvtörténeti szótárhoz. Bp., 1984, ÁKV. Az 1902-1906. évi kiadás reprintje. Kiadói aranyozott műbőr kötésben, foltos lapélekkel, de alapvetően jó állapotban.
2 000 HUF
2192625
15846
376
Books: History
Other collectibles
Gerő László: Történelmi városmagok. Építészeti hagyományok. Bp., 1978, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035