Books: History

Number of items: 141

15787.

1 400 HUF
Ifj. Barta János: Napkirályok tündöklése. (Európa a XVI.-XVIII. században. Történelmi Kézikönyvtár. Bp.,2001, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15788.

Ifj. Barta János: "Napkirályok" tündöklése. (Európa a XVI.-XVIII. században. Történelmi Kézikönyvtár. Bp.,2001, Csokonai. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.

1 000 HUF
15789.

8 000 HUF
15790.

1 600 HUF
Lamartine Alphons: Julis Caesar története I. Pest, 1865. Pfeifer Ferdinánd. [2] 173 p. Fűzve, papírborításban, gerinc nélkül
15791.

2 000 HUF
Tardy Lajos: Kaukázusi magyar tükör. Magyarok, grúzojk, cserkeszek a kezdetektől 1848-ig. Kőrösi Csoma Kiskönyvtár 20. Bp.,1988., Akadémiai Kiadó. Egy térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés. Dienes István (1929-1995) régész, muzeológus névbejegyzésével.
15792.

1 200 HUF
15793.

2 000 HUF
Hankó Ildikó-Kiszely István: A nádori kripta. Szekszárd, 1990, Babits. Kiadói papírkötés.
15794.

1 000 HUF
15795.

2 400 HUF
Mészáros István: A hazai történettudomány 1948-1992 közötti Mindszenty-képe. Esztergom, 1992.,(Szentendre, Pest Megyei Információs Központ-ny.) Kiadói papírkötés.
15796.

1 000 HUF
Sidonia Dedina: Edvard Benes, a likvidátor. - - dokumentumregénye. Ford.: Lovász Petra. Bp., 2004., Korona. Kiadói papírkötés.
15797.

2 000 HUF
Lévai Jenő: Raoul Wallenberg regényes élete, hősi küzdelmei, rejtélyes eltűnésének titka. Bp., 1948, Magyar Téka Kiadó. Második kiadás. Félvászon kötésben, jó állapotban.
15798.

1 200 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF