Number of items: 376

Barát Endre: Szólalj, Isten! Új versek. Bp., 1938, Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt. Papírkötésben. Lapok kiállnak, a borító foltos.
17638.

800 HUF
Sántha Károly: Zsivora György a nagy emberbarát. Bp., 1899, A Luther:Társaság XXXVII. kiadványa, Müller Károlynál nyomatott. Kiadói papírkötés. Szép állapotú.
17639.

2 000 HUF
Forel Ágoston: Korunk kulturtörekvései. Fordította: dr. Fülöp Zsigmond. Békéscsaba, 1912, Tevan. Kiadói papírkötésben. A borító szélei sérültek.
17640.

800 HUF
Radics Géza: Nemzeti jelképeink és magyarságismeretünk alkotóelemei. Bp., 2009, Szabad Magyar Református Egyház. Kiadói papírkötésben.
17641.

800 HUF
Stoffán György: Védőbeszéd. Bp.,[1995.], Ring Alapítvány. Kiadói papírkötés. Megjelent 1500 példányban. Dedikált.
17642.

2 000 HUF
Krúdy Gyula: Magyar Köztársaság almanachja. Bp., 1918, Franklin-Társulat. 461. Sorszámú könyv. Papírkötésben, papírborítóval.
17643.

800 HUF
Pilinszky János: Végkifejlet. Versek és színművek. Budapest, 1974, Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóban.
17644.

1 000 HUF
Kolb Jenő (szerk.): Régi játékkártyák. Magyar és külföldi kártyafestés a XV-XIX. század. Reprint! 1984, Állami Könyvterjesztő Vállalat. Kiadói egészvászon kötés.
17645.

1 400 HUF
Vaszary Gábor: Ő. Bp., 1935, Nova. A szerző által dedikált! A szerző illusztrációival. Kiadói egészvászon kötésben, laza kötéssel, néhány lap foltos.
17646.

2 000 HUF
Szabadkőműves gondolatok. Harmadik kiadás. Bp, 1998, Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben.
17647.

1 400 HUF
Kocsis L. Mihály: Végszavazás a halállal. Színészsirató öt felvonásban, két közjátékkal, prológgal és epilóggal. Bp., Minerva. Kiadói papírkötésben.
17648.

2 000 HUF
Gárdonyi Géza: Göre Gábor könyvei sorozat 2 kötete: A pesti úr. Vakarts. Bojgás az világba. Bp.,1925-én.,Dick Manó, . Kiadói illusztrált egészvászon-kötés, kopottas borítóval. A pesti úr 2561. számú számozott példány.
17649.

1 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Current item in the room
Catalogue number: