Number of items: 376

17758.

2 400 HUF
17759.

6 000 HUF
17760.

800 HUF
17761.

4 000 HUF
Vas Pál: Pénzintézetek egységes ügyvitelének gyakorlati kézikönyve. Bp., é.n., Turcsány és Vas. Dedikált! Vászonkötés, kissé kopottas borítóval.
17762.

1 000 HUF
17763.

1 200 HUF
17764.

9 000 HUF
24,32
26,47
17765.

1 200 HUF
17766.

6 000 HUF
Benedek Elek: Nagy magyarok élete. Attila, Árpád, Szent István, Szent László, Könyves Kálmán, IV. Béla. Bp., 1905, Athenaeum, 152 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon kötésben, enyhén kopottas állapotban.
17767.

1 000 HUF
Móra Ferenc: Ének a búzamezőkről. I-II. kötet. Bp., (1935) Lantos Rt.,177+246 p. Jubileumi díszkiadás. Szerző által aláírt. Kiadói aranyozott egészbőr kötésben. Enyhén kopottas állapotban, festett lapélekkel.
17768.

11 000 HUF
29,73
32,35
16
Bognár Elek: A szónoklás és előadás művészete. Bp., é-n. szerzői. Kiadói papírkötésben, szép állapotban
17769.

2 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF