Number of items: 376

[Fraknói Vilmos]: Frankl Vilmos: A hazai és külföldi iskolázás a XVI. században. Bp., 1873, Eggenrerger (Hoffman és Molnár), VIII+424 p. Félvászon-kötésben
17770.

5 000 HUF
Kittenberger Kálmán: Kelet-Afrika vadonjaiban. Első kiadás. Budapest, É.N., Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon kiadói papírborítóban, 231 p. Kis ragasztócsíkkal a belső borítón
17771.

1 200 HUF
Végh Antal: Mit ér az ember hit nélkül. (Riportok, szociográfiák.) Bp.,1987.,Népszava. Kiadói papírkötés, kopott borítóval, foltos. Dedikált!
17772.

1 600 HUF
Radnóti Miklós: Bori notesz. Bp., 1978, Magyar Helikon-Szépirodalmi Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötésben és kiadói papírkötésben, kissé sérült kartontokban.
17773.

1 000 HUF
Lunczner Géza: Aforizma enciklopédia. 1-2. Mindkét kötet dedikált. Bp., 1993 Szerzői. Kiadói papírkötés.
17774.

4 000 HUF
17775.

3 400 HUF
9,19
10,00
Magyar Hírmondó 3 kötete:  Lelki problémák a pszichoanalízis tükrében. Válogatás Ferenczi Sándor tanulmányaiból. Magyar aranycsinálók. Írások az alkímiáról a felvilágosodás korából. Magyar Erato.  Szerk.: Matolcsi Ildikó et alii. Bp., Magvető. Kiadói kartonált papírkötésekben.
17776.

1 000 HUF
Szerb Antal: Magyar irodalomtörténet. Bp., 1943, Révai. Kiadói félvászon-kötés. Leszakadt, kopott borító. + Kosztolányi Dezső: Idegen költők. Sajtó alá rendezte és bevezette Illyés Gyula. Bp., 1944., Révai.Első kiadás.Kiadói félvászon-kötés, sérült gerinccel, kijáró lapokkal, laza kötéssel.
17777.

1 400 HUF
O. Nagy Gábor: Magyar Szólások és közmondások. Bp., 1966, Gondolat. A kötetet Szántó Piroska illusztrálta. Kiadói egészvászon-kötés papír védőborítóban. A borító kissé szakadt.
17778.

1 400 HUF
4 db Göre Gábor könyv: Göre Gábor Bíró Úr könyve - Veszödelmek; Vakarits biró úr könyve - No még öggyet; Kátsa - Göre Martsa Lakoldalma, A pesti Úr - Tapasztalatok, .Kiadói egészvászon kötésben. A Magyar Jövő Kölcsönkönyvtár bélyegzőjével és mellékelt nyilatkozattal
17779.

5 000 HUF
17780.

4 000 HUF
17781.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF