Number of items: 376

17650.

1 000 HUF
Minden este egy mese. Sok mese színes és szövegképekkel. Ford. Wiesner Juliska. Eredeti mesékkel kiegészítette: B. Radó Lili. Bp., 1943., Dante, 1 t. + 96 p. Szövegközti rajzokkal. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, és szétvált kötéssel, kopott borítóval.
17651.

1 000 HUF
Verne Gyula: Strogoff Mihály utazása Moszkvától Irkutskig. Ford.: Szász Károly. Hatik képes kiadás. Bp.,é.n.,Franklin, 238 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, a borítón kis kopásnyomokkal.
17652.

5 000 HUF
Verne Gyula: Várkastély a Kárpátokban. Fordította Huszár Imre. Bp.,é.n.,Franklin, 224 p. Számos képpel gazdagon illusztrálva. Kiadói illusztrált, aranyozott, festett egészvászon-kötésben, hiányzó címlappal és hátsó szennylappal, az utolsó lap kijár, kissé kopott borítóval.
17653.

5 000 HUF
Papp László: Politika humorban pácolva. Sztorik, viccek, anekdoták. Debrecen, 1999, Ethnica. Kiadói papírkötésben.
17654.

2 000 HUF
Póczos Rita: Az Árpád-kori Borsod és Bodrog vármegye településneveinek nyelvészeti elemzése. Debrecen, 2001. kiadói papírkötésben.
17655.

2 000 HUF
Makovecz Imre: Írások 2000-1990. 2001, EPL. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17656.

1 800 HUF
Gogolák Lajos: Pánszlávizmus. Budapest, 1940, Cserépfalvi. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A védőborító szakadt, hiányos és karcos de a lapok jó állapotúak.
17657.

1 600 HUF
Insel-Bücherei: Fritz Kredel: Das kleine Buch der Vögel und Nester. Lepizig, Insel-Verlag. Egész oldalas illusztrációkkal. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven.
17658.

1 600 HUF
Konrad Lorenz: Ember és kutya. Sárközy Elga fordítása. Bp., 1973, Gondolat. Konrad Lorenz és Annie Eisenmenger rajzaival illusztrálva. Kiadói vászonkötés. Kissé megfakult borító. Volt könyvtári példány.
17659.

1 000 HUF
M.M. Bahtyin: A szó az életben és a költészetben. Könczöl Csaba fordítása. A Mérleg sorozat része. Bp., 1985, Európa. Kiadói papírkötés. Újszerű állapot.
17660.

1 000 HUF
Dr. Ferenczy Sándor: Lelki problémák a pszcihoanalizis megvilágításában. Bp., 1912, a Nyugati Irodalmi és Nyomdai Részvénytársaság kiadása. Kiadói papírkötés, rossz állapotban,foltos, szétszakadt borító, szétvált kötéssel, kijáró lapok. Dienes István, régész aláírásával és Dr. Jaksics Lajos orvos pecsétjével.
17661.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF