Number of items: 376

Manuela Gretkowska: Metafizikai kabaré. Ford.: Nánay Fanni. Bp., 2004., Európa. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által Osztovics Levente (1940-2006) műfordító, dramaturg, egyetemi tanár részére dedikált.
17698.

1 200 HUF
Bányai István: Zoom. Debrecen, 1995, PrintXBudavár Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, szép állapotban.
17699.

5 000 HUF
17700.

1 400 HUF
17701.

1 200 HUF
Scherz Ede: A rádió humora. Bp., 1931, szerzői. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval. Szerző által dedikálva, tulajdonosi bejegyzéssel.
17702.

2 000 HUF
Pap Károly: A szűziesség fátylai. Bp., 1945.,(Athenaeum.) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott gerinccel, kissé foltos kötéstáblával.
17703.

1 000 HUF
Bródy Sándor legszebb írásai. Szerk.: Hatvany Lajos. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon-kötés.
17704.

800 HUF
P. Gulácsy Irén: Fekete vőlegények. I-III. köt. (Egyben.) Bp., 1928., Singer & Wolfner. Kiadói egészvászon-kötés.
17705.

1 000 HUF
Szerb Antal: Utas és holdvilág. Bp., 19569, Magvető. Kiadói egészvászon-kötés papírborítóban.
17706.

800 HUF
Megyery Sári: De uraim...! Könyv a férfiaknak. Ajándékozási sorokkal. Bp., 1942, dr. Vajna és Bokor. Átkötött félvászon-kötésben.
17707.

800 HUF
Családi kis lexikon. Szerk.: Kőhalmi Béla. Bp., 1942, Rádió Ujság Lapvállalat K. F. T. Févászon-kötésben. A gerince sérült, borító és néhány lap ceruzával összefirkálva.
17708.

800 HUF
Tömörkény István: Napos tájak. Bp., 1940, Singer & Wolfner. Átkötött félvászon-kötés.
17709.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF