Books: Judaica

Number of items: 41

17395.

{d<} {dn} {dl} {d>}{hnn}{sep}{mnn}{sep}{snn} left
Available for bidding
18 000 HUF
54,05
63,16
Minimum bid:
18 000 HUF
Refresh
Josef Opatosuh: Mordecháj az erdei zsidó. H. Ádám Géza fordítása. Bp., én., A Tábor kiadása. Kiadói egészvászon-kötés. Kissé kopott borító, kijáró lapok. Ajándékozási sorokkal a Csongrádi Izraelita Hitközösség nevében aláírta Dr. Kálmán György főrabbi (1911-1945). Dr. Kálmán György 1936-1945-ig volt a Csongrádi Izraelita Hitközösség főrabbija./ With gifting lines from György Kálmán PhD (1911-1945) Chief Rabbi signed the book on behalf of the Israelite Faith Community of Csongrád. Dr. Kálmán György was the Chief Rabbi of Csongrád from 1936 to 1945.
17396.

Josef Opatosuh: Mordecháj az erdei zsidó. H. Ádám Géza fordítása. Bp., én., A "Tábor" kiadása. Kiadói egészvászon-kötés. Kissé kopott borító, kijáró lapok. Ajándékozási sorokkal a Csongrádi Izraelita Hitközösség nevében aláírta Dr. Kálmán György főrabbi (1911-1945). Dr. Kálmán György 1936-1945-ig volt a Csongrádi Izraelita Hitközösség főrabbija./ With gifting lines from György Kálmán PhD (1911-1945) Chief Rabbi signed the book on behalf of the Israelite Faith Community of Csongrád. Dr. Kálmán György was the Chief Rabbi of Csongrád from 1936 to 1945.

Available for bidding
1 600 HUF
4,80
5,61
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
Schőner Alfréd: Te érted....Bp., 2004, Bookmarker. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotú.
17397.

Available for bidding
1 400 HUF
4,20
4,91
Minimum bid:
1 400 HUF
Refresh
Szmodits László-Dobson Szabolcs: A magyar zsidóság és a gyógyszerészet 1945-ig. Bp., 2014., Magyar Gyógyszerésztörténeti Társaság. Kiadói papírkötés.
17398.

Available for bidding
1 200 HUF
3,60
4,21
Minimum bid:
1 200 HUF
Refresh
Patai József: Babylon vizein. Bp., 1906, Jókai Műintézet. Kiadói egészvászon kötés, illusztrált, ajándékozási bejegyzéssel, kissé kopottas állapotban.
17399.

Available for bidding
800 HUF
2,40
2,81
Minimum bid:
800 HUF
Refresh
Naftali Kraus: Az ősi forrás. A heti szidrák. Az atyák bölcs tanításai. Bp., 1990, Fórum Rt. Kiadói papírkötésben. A szerző, Naftali Kraus (1932-2018) által dedikált.
17400.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,54
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
Izraelita könyv. hn., én. Félbőr-kötés, rossz állapotban, penészfoltokkal, helyenként összefirkált lapokkal, tulajdonosi pecséttel, meglazult kötés.
17401.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh
17402.

Available for bidding
1 600 HUF
4,80
5,61
Minimum bid:
1 600 HUF
Refresh
Siddur Kol Yaakov. Tel-Aviv, 1967, Sinai Publishing. Kopott félvászon kötésben.
17403.

Siddur Kol Ya'akov. Tel-Aviv, 1967, Sinai Publishing. Kopott félvászon kötésben.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
17404.

Available for bidding
5 000 HUF
15,02
17,54
Minimum bid:
5 000 HUF
Refresh
Gerő László (szerk.): Magyarországi zsinagógák. Budapest. 1989, Műszaki Könyvkiadó. Kiadói műbőr kötésben, papír védőborítóval. jó állapotban.
17405.

Available for bidding
1 000 HUF
3,00
3,51
Minimum bid:
1 000 HUF
Refresh
Nicholas de Lange: A zsidó világ atlasza. Ford.: Dezső Tamás, és Hajnal Piroska. Bp.,1996, Helikon-Magyar Könyvklub. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17406.

Available for bidding
2 000 HUF
6,01
7,02
Minimum bid:
2 000 HUF
Refresh

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Useful information:

News

375. Auction:
From 28 July to 5 August
Payment deadline is 21 August
Viewing: From 3 to 6 August

  Events calendar

  • Mon-Wed: 10-17
  • Thurs 10-19
  • Fri: closed

© 2011-2020 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.