https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Judaica

Number of items: 41

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Smoel Ettinger: A zsidó nép története. A modern kor: a 17. századtól napjainkig. Fordította: Zalotay Melinda, Bányai László. Osiris Tankönyvek. Bp.,2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
17407.

Smoel Ettinger: A zsidó nép története. A modern kor: a 17. századtól napjainkig. Fordította: Zalotay Melinda, Bányai László. Osiris Tankönyvek. Bp.,2002, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.

 
The item is not available
Starting price:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Number of bids:
0
Takács Istvánné: A dombóvári zsidóság története. Dombóvár, 2007., Dombóvári Városszépítő és Városvédő Egyesület, 416+64 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző által, Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) a Magyar Rádió egykori főbemondója részére dedikált példány.
17408.

Takács Istvánné: A dombóvári zsidóság története. Dombóvár, 2007., Dombóvári Városszépítő és Városvédő Egyesület, 416+64 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban. A szerző által, Dr. Bőzsöny Ferenc (1931-2018) a Magyar Rádió egykori főbemondója részére dedikált példány.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Zajti Ferenc: Zsidó volt-e Krisztus? A semitizmus és skythizmus nagy harca. Bp.,1999, Gede Testvérek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17409.

Zajti Ferenc: Zsidó volt-e Krisztus? A semitizmus és skythizmus nagy harca. Bp.,1999, Gede Testvérek. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Number of bids:
0
Klausner, Jószéf: A modern héber irodalom története Bp., é.n, Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége (Márkus-Nyomda), 192 p. Javne Könyvek 10. Írta Józséf Klausner a Jeruzsálemi Egyetem tanára. Fordította: Grosz Ernő és Kardos Pál. Kiadói vignettás papírkötésben.
17410.

Klausner, Jószéf: A modern héber irodalom története Bp., é.n, Magyar Zsidók Pro Palesztina Szövetsége (Márkus-Nyomda), 192 p. Javne Könyvek 10. Írta Józséf Klausner a Jeruzsálemi Egyetem tanára. Fordította: Grosz Ernő és Kardos Pál. Kiadói vignettás papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Number of bids:
0
Machsor. Dritter theil. Die Sämmtlichen Fest-Gebete und gottesdienstlichen Dichtungen der Israeliten. Prag, 1845, Gottlieb Haase Söhne. Német és héber nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.
17411.

Machsor. Dritter theil. Die Sämmtlichen Fest-Gebete und gottesdienstlichen Dichtungen der Israeliten. Prag, 1845, Gottlieb Haase Söhne. Német és héber nyelvű kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé foltos lapokkal.

 
The item is not available
Starting price:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Number of bids:
0
Charles Fenyvesi: Mikor az angyalok túljártak a világ eszén. Akik zsidókat mentettek a háborús Magyarországon. Fordította: Walkóné Békés Ágnes. Bp., 2001, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, védőborítóban.
17412.

Charles Fenyvesi: Mikor az angyalok túljártak a világ eszén. Akik zsidókat mentettek a háborús Magyarországon. Fordította: Walkóné Békés Ágnes. Bp., 2001, Európa. Kiadói kartonált papírkötés, védőborítóban.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0
A Talmud magyarul. Hasonmás kiadás: Bp., 2002, Gede Testvérek. Kiadói papírkötésben.
17413.

A Talmud magyarul. Hasonmás kiadás: Bp., 2002, Gede Testvérek. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Tábor Béla: A zsidóság két útja. Második kiadás. Bp., 1990, Pesti Szalon. Kiadói papírkötésben.
17414.

Tábor Béla: A zsidóság két útja. Második kiadás. Bp., 1990, Pesti Szalon. Kiadói papírkötésben.

 
The item is not available
Starting price:
800 HUF
2,16
EUR
,
2,35
USD
Number of bids:
0
Dr. Braun Salamon (szerk.): A Peszach ünnepi elbeszélés. Ford.: Widder Salamon, Somrony R. Juda verses fordításaival. Bp, 1938, Schlesinger József. Kiadói sérült papírborításban.
17415.

Dr. Braun Salamon (szerk.): A Peszach ünnepi elbeszélés. Ford.: Widder Salamon, Somrony R. Juda verses fordításaival. Bp, 1938, Schlesinger József. Kiadói sérült papírborításban.

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,41
EUR
,
5,88
USD
Number of bids:
0
Stanislaw Vincenz: Találkozás a haszidokkal. Esszék. Bp.,2001,Múlt és Jövő. Kiadói papírkötés.
17416.

Stanislaw Vincenz: Találkozás a haszidokkal. Esszék. Bp.,2001,Múlt és Jövő. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
A zsidó tudományok. Fejezetek a klasszikus forrásokból. V. köt. Bp.,2004, Zsidó Tudományok Szabadegyeteme. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapszélekkel.
17417.

A zsidó tudományok. Fejezetek a klasszikus forrásokból. V. köt. Bp.,2004, Zsidó Tudományok Szabadegyeteme. Kiadói kartonált papírkötés, foltos lapszélekkel.

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Number of bids:
0
Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp., én., Steiner Ármin. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.
17418.

Ünnepi imádságok a templomban használatos sorrendben. Harmadik kötet. Kol-nidre vagyis az engesztelő nap előző való estjére. Fordítás: Schön József. Bp., én., Steiner Ármin. Kiadói kopottas egészvászon-kötésben, a gerincen kis sérüléssel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment