https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Continuous online auctions

Tételek lista

Books: Travelling, Local History

Number of items: 187

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben,szép állapotban
15012.

Cholnoky Jenő: Égen, földön. Földrajzi értekezések. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben,szép állapotban

 
Sold
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
17
Witt Lászlóné: Adatok Csurgó és környéke népismeretéhez. Csurgó, 2011., Baksay Sándor Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15013.

Witt Lászlóné: Adatok Csurgó és környéke népismeretéhez. Csurgó, 2011., Baksay Sándor Alapítvány. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0
Vegyes Csokonaival és Csurgóval/Somoggyal kapcsolatos könyvtétel, 3 db:   Horváth József: Csokonai csurgói új Hélikonja. /Emlékek, vallomások tükrében./ Somogyi Honismeret Kiskönyvtára 4. Kaposvár, 2005.,Megyei és Városi Könyvtár, 105 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban. A szerző által dedikált!;   Écsy Ödön István: Csokonai és Csurgó. Függelékben: Csokonai Vitéz Mihály Prédikációja. Debreceni Múzeumbarátok Köre kiadványai 3. Debrecen, 1940., Városi Nyomda, 26+1 p.+1 t. Kiadói papírkötés.;  Takács Gyula: Csokonai Somogyban. Kaposvár,1993,Csokonai Vitéz Mihály Tanítóképző Főiskola. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.
15014.

Vegyes Csokonaival és Csurgóval/Somoggyal kapcsolatos könyvtétel, 3 db: Horváth József: Csokonai csurgói új Hélikonja. /Emlékek, vallomások tükrében./ Somogyi Honismeret Kiskönyvtára 4. Kaposvár, 2005.,Megyei és Városi Könyvtár, 105 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 400 példányban. A szerző által dedikált!; Écsy Ödön István: Csokonai és Csurgó. Függelékben: Csokonai Vitéz Mihály Prédikációja. Debreceni Múzeumbarátok Köre kiadványai 3. Debrecen, 1940., Városi Nyomda, 26+1 p.+1 t. Kiadói papírkötés.; Takács Gyula: Csokonai Somogyban. Kaposvár,1993,Csokonai Vitéz Mihály Tanítóképző Főiskola. Kiadói papírkötés. Megjelent 500 példányban.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Number of bids:
24
A harkányi Gyógyfürdőkórház első négy évtizede (1955-1995). Szerk.: Dr. Kádas István. Harkány, 1996.,(G&G-ny.) Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal. Megjelent 400 példányban.
15015.

A harkányi Gyógyfürdőkórház első négy évtizede (1955-1995). Szerk.: Dr. Kádas István. Harkány, 1996.,(G&G-ny.) Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal. Megjelent 400 példányban.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Basics Beatrix: Közép-európai fürdőhelyek. Fürdőélet a XIX. századi Magyarországon. Bp., 2004., Vízügyi Múzeum, Levéltár és Könyvgyűjtemény. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Az előszó írójának, Fejér László (1950-) vízépítő mérnök, politológus, a Vízügyi Múzeum igazgatójának dedikációjával.
15016.

Basics Beatrix: Közép-európai fürdőhelyek. Fürdőélet a XIX. századi Magyarországon. Bp., 2004., Vízügyi Múzeum, Levéltár és Könyvgyűjtemény. Magyar és angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés. Az előszó írójának, Fejér László (1950-) vízépítő mérnök, politológus, a Vízügyi Múzeum igazgatójának dedikációjával.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
2
Csorba József: Somogy vármegye ismertetése. Históriaantik Könyvkiadó Reprintsorozata. Bp.,2012., Históriaantik. Reprint. Kiadói kartonált papírkötés.
15017.

Csorba József: Somogy vármegye ismertetése. Históriaantik Könyvkiadó Reprintsorozata. Bp.,2012., Históriaantik. Reprint. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
3
Sebők Imre-Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, Élet, 197+9 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott, foltos borítóval.
15018.

Sebők Imre-Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, "Élet", 197+9 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott, foltos borítóval.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Egri Mária-Polgár Árpád: Öreg kutya. Báró Mednyánszky László. 1852-1919. Bp., 2001., Polgár Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, érdekes ajándékozási sorokkal (dedikált?)
15019.

Egri Mária-Polgár Árpád: Öreg kutya. Báró Mednyánszky László. 1852-1919. Bp., 2001., Polgár Galéria. Kiadói kartonált papírkötés, érdekes ajándékozási sorokkal (dedikált?)

 
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
7,57
EUR
,
8,24
USD
Number of bids:
0
Kályhásmester-ház Veszprémben. Veszprém, 2003., Magyar Építőipari Múzeum. Kiadói papírkötés.
15020.

Kályhásmester-ház Veszprémben. Veszprém, 2003., Magyar Építőipari Múzeum. Kiadói papírkötés.

 
Sold
Starting price:
1 200 HUF
3,24
EUR
,
3,53
USD
Number of bids:
1
Miklóssy János: A budapesti prostitúció története. Bp., 1989. Népszava. Kiadói papírkötésben
15021.

Miklóssy János: A budapesti prostitúció története. Bp., 1989. Népszava. Kiadói papírkötésben

 
Sold
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
3
Makoldy József: Erdélyi képek. - - rajzai. Gábor Dénes előszavával. Kolozsvár, 2000., Művelődés. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
15022.

Makoldy József: Erdélyi képek. - - rajzai. Gábor Dénes előszavával. Kolozsvár, 2000., Művelődés. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Number of bids:
0
Szalai Antal: Szállodák, vendéglők, korcsmák, kávéházak, mézeskalácsosok, cukrászok. Összeáll.: Szalai Antal. Jókai Füzetek. 2005. 42. Pápa, 2005., Jókai Mór Városi Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.
15023.

Szalai Antal: Szállodák, vendéglők, korcsmák, kávéházak, mézeskalácsosok, cukrászok. Összeáll.: Szalai Antal. Jókai Füzetek. 2005. 42. Pápa, 2005., Jókai Mór Városi Könyvtár. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,78
EUR
,
4,12
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment