15018.
374. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
SebÅ‘k Imre-Schultz Aurél: Tengereken túl. Bp., 1913, "Élet", 197+9 p. Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér fotókkal. Kiadói festett, illusztrált, egészvászon-kötés, Kiss Valdemár-kötés, kopott, foltos borÃtóval.