Books: Minibooks

Number of items: 50

Magyarok az olimpiákon. 1896-1972. Összeáll.: Szécsi Andor. Bp.,1972,Sport. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Számozott (1000/922.) példány.
17337.

800 HUF
Népművészet/Folkart/Volkskunst/Art populaire. Szerk.: Várkonyi Judit. Bp.,é.n.,IPV. Több nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17338.

800 HUF
Bibliya o Mire. Bp.,1978. Orosz nyelvű minikönyv. Kiadói kopott nyl-kötés.
17339.

800 HUF
Dizionario Lilliput Langenscheidt. Italiano-Olandese. Berlin,1961., Langenscheidt. Miniszótár Olasz és holland nyelven. Kiadói kissé kopott nyl-kötés.
17340.

800 HUF
Kreol rumba. Válogatás a kubai és a Kubáról szóló Irodalomról. Bp., 1978, Ifjúsági Lapkiadó Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kopásnyomokkal. Számozatlan példány.
17341.

800 HUF
Politikai plakátok 1945-1948. A kenyér itt kezdődik. Szerk.: R. Török Piroska. Budapest, 1970, Kossuth, 12 p. + 48 db színes képpel. Sorszámozott, műanyag tékában.
17342.

1 000 HUF
Rabindranath Tagore: A lélek sugallata. Bp., 1972, Egyetemi Nyomda Miniatűr Könyvgyűjtő Klubja. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Minikönyv. Megjelent 250 példányban. 1922-ben kiadott Pantheon-kiadás kicsinyített, reprint kiadása.
17343.

1 000 HUF
Pusztaszer. Antológia. Szerk.: Péter László. Szeged, 1973, Szegedi Nyomda. Kiadói nyl-kötésben, kiadói papír védőborítóval, a gerincen kis sérüléssel, jó állapotban. Készült 450 példányban, ebből 100 példány számozott. Számozatlan példány.
17344.

1 000 HUF
Végh Oszkár: Osztályharcok Budapesten a fehérterror éveiben. Németh Károly bevezetőjével. Bp., 1973., Nyomdaipari Grafikai Válllalat-Zrínyi Nyomda. Kiadói nyl-kötés.
17345.

800 HUF
Órások Szövetkezete. Negyedszázad... 1951-1976. 1976, Bp., Zrínyi Nyomda. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.
17346.

800 HUF
Dizionario Lilliput Langenscheidt. Italiano-Inglese. Berlin-Münich,1964., Langenscheidt. Miniszótár Olasz és holland nyelven. Kiadói kissé kopott nyl-kötés.
17347.

800 HUF
Keretben. Tárcák Délmagyarországból. Szerk.: Tandi Lajos. Szeged, 1985., Szegedi Nyomda MTESZ Miniatűr Miniatűrkönyv-Klub. Kiadói nyl-kötés, a gerincen kopásnyomokkal.
17348.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF