Books: Minibooks

Number of items: 50

Hajdú-Bihar Megye Tanácsháza. Szerk.: Dr. Angyal László. Debrecen, 1987., Alföldi Nyomda. Kiadói velúr-kötés, kiadói papír védőborítóban. 188. számú számozott példány.
17349.

1 000 HUF
15
Rabindranath Tagore: Eltévedt madarak. Bp., 1971, Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Minikönyv. Megjelent 250 példányban. 1921-ben kiadott Pantheon-kiadás kicsinyített, reprint kiadása.
17350.

1 000 HUF
17351.

800 HUF
Karl Marx - Friedrich Engels. Összeáll.: B. Fábri Magda. Bp., 1970., Kossuth. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17352.

800 HUF
Lenin a szakszervezetekről. Bp., (1970), Táncsics. Kiadói kopott nyl-kötés, kiadói kartontokban. Számozott (1000/937.) példány. Lenin születésének 100. évfordulójára.
17353.

800 HUF
Magyar-angol miniszótár/Hungarian-English Minidictionaries. Szerk.: Havas Lívia. Bp., 1978, Terra. Angol és magyar nyelven. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.
17354.

800 HUF
17355.

800 HUF
17356.

800 HUF
A nyomdászat dicsérete 5.: Horváth György: A tipográfia szolgálatában. Bp., 1975, Nyomdai Művészet Barátai,(Zrínyi-ny.) Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Készült 250 példányban, ebből 100 számozott példányban, 045. számú számozott példány.
17357.

800 HUF
Mózes Tibor (szerk.): 25 éves az Óra- és Ékszerkereskedelmi Vállalat. 1985. Bp., Zrínyi. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval.
17358.

800 HUF
Deutsch-Ungarisches wörterbuch. Szerk.: Reith Ádám. Bp., 1990, Bibliotéka. Német és magyar nyelven. Kiadói papírkötés.
17359.

800 HUF
Lenin: A kultúráról. Bp., 1980., Kossuth. Magyar és orosz nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
17360.

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF