https://www.darabanth.com/en/online-auction/374/categories~Books/Books-Minibooks~1000021/Rabindranath-Tagore-A-lelek-sugallata-Bp-1972-Egyetemi-Nyomda-Miniatur-Konyvgyujto-Klubja~II2190494
2190494
17343
374
Books: Minibooks
Other collectibles
1 000 HUF
Description:
Rabindranath Tagore: A lélek sugallata. Bp., 1972, Egyetemi Nyomda Miniatűr Könyvgyűjtő Klubja. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói műanyag védőborítóban. Minikönyv. Megjelent 250 példányban. 1922-ben kiadott Pantheon-kiadás kicsinyített, reprint kiadása.
Share:
Photo of the item taken by
: karap_norbert
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m